Special Days Image
Sayfa 55/133 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 433 - 440 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Senin hissen falan yok.Senin eline vermisler bir dudük onu çaldırıyorlar.
    Birkere Goldası küçük yatirimcinin hakkini savun ya..Kul hakkıdir yaziktir günahtir ya.
    Yeter artık magdur olmuş küçük yatirimci ile uğrastiginiz ..
    Bütün paramızı kaybetmişık bir canimız kaldı ya.
    Gerçekler ortada ve çözüm yolu belli.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM

2. ya he yok işçi kardeşlerimiz vardı onlar bir anda kenara geçti özellikle ingilteredeki dava kazanıldıktan sonra birden eylemler kesildi bişeyler söylediler adamlara beklemeye geçtiler galiba

arkadaşlar
    burada birbirimizi kırmanın alemi yok.benim 4500 lotum var almak isteyen varsa verip kurtulayım vede burayı takip etmek eziyetine katlanmayayım.bu yalınkayalar hiç bu durumlarla ilgili açıklama yapmazmı başka şirketleri varmı ne yaparlar bilen varmı
    sağlıkla kalın

Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Bloombergte holding sahibi bayan açıklama yapıyordu...golds gibi atılmış bir hisseyi satın almış 0.24 lerden 2.70 yapmış hisseyi...ve devam edeceğini söylüyordu...duyan varmı bilmiyorum...kadinin dediği dürüstlük...patronlar halka açılmışsa onlara karşı sorumludur diyor..onlari kazandırmalıdır halk kazanırsa yatırımcı artar onlara güveni asimalidir diye konuşuyor...bunu yapmayan kendine yontanlar er yada geç kaybeder diyor...patronlarin mayası bozuksa ne desek boş gerçi...kismet bunun içinde....y.t.d...
    Muahahahaha. Onu bayanin adi Mine Tozlu. Marka Yatirim Holding, dunyada taniyabilecegin en igrenc insan. O Kadin scamina baslamadan once 2.20'den beri insanlari uyariyoruz.

Insanlari 40 milyon lira dolandirdi serefsiz kopek. Simdi 0.75'te. 1 senede dolar bazli 8'de 1'ine indi fiyati. Kadin piyasaya 15 milyon lot mal satti o hikayelerle, muhtemelen senin gibilere.

Bir 120 milyon lira daha vuracakti da SPK tahsislisini red etti fiktif islem yapiyor diye.

Sonra da gidip ona yalan degerlendirme raporlari cikarin Alternatif Yeminli Mali Musavirligin lisansini iptal etti. Birkac ay oncesinin hikayeleri bunlar.

Hangi ulkede yasiyorsunuz kardesim.

Alıntı Originally Posted by tusubu34 Yazıyı Oku
    tazminat iptali falan yok sizin bildiğiniz herşey yanlış sayın 666 bu mahkemeden bir karar çıkmak zorunda yani ortası yok ve karar da çıktı gensos haksızdır ve tazminat ödemeye mahkum edilmiştir ben bilmem kim hırsız kim arsız sonuç budur bu nettir

Mahkeme ayrıca davalar nedeniyle zarar gören küçük yatırımcıların da mahkeme aracılığıyla hakkını arayabileceğine hükmetti
    Bak kardesim, biliyorum paraniz gitti. Geri almanizi isterim. Benim yazdigim gorus degil, mahkeme tutanaklarindan. 2 kelime ingilizce bilmiyorsun, hepsine karsit gorus olma. Git bilene okut. Bunlari 1.5 sene once yazdim size. Gelip 2 sayfa onceki yazdigim yazida aynisini dediler.

Ortada bir tazminat yok. Tazminat davasi degil zaten, davayi acan SocGen. Adamlar ama yanlislik yapmislar, paralarini alamadilar iste. Ayrica iflasindan Goldas'in Commerzbank'in davasi vardi.

Burda planli programli hirsizlik var. Siz bu tahtanin ne diye acilmasini bekliyorsunuz? Adam 2004 senesinden baslamis disardan fonlarla gaklarla guklarla. SPK 6 senelik bilancolari yalan diyor, sirketi bosaltmis baska sirketlere aktarmis diyor. Once niyeti anlayin. Ortada birsey yok. Hirsiz calmis gitmis iste.

Zor geliyor ama gercegi bu. 20 sene de burda vakit harcarsin. Harcadiginla kalirsin. Beni hatirlarsin o zaman. NIYETI ANLAYIN.

Gidip Ingilterede bir avukatla anlasin. Belki SocGen'den birseyler koparirsiniz bir 20 sene daha harcayip.

6. dediğim ğibi mahkeme konusuna hakim değilsin sayın 666 neyse saygılar hırsız konusunda haklısın o bir gercek

benim golds içinbi umudum yoktu ama mahkeme kararı dengeleri değiştire bilir ama benim hedefim socgen den tazminat alabilirmiyiz onun peşindeyim yani benim hedefin socgen ama bunun için organize olmak gerekir golds cepte zaten onun kaçacak yerleri yok yani bu iş öğle kolay değil biz bitti demeden bitmez sayın 666
    Son düzenleme : tusubu34; 09-09-2018 saat: 22:29.

Konuya oldukca hakimim. O dosyalarin hepsini teker teker okudum kac kere, oyle sadece sondaki 2 karar satirini degil. Tam tersine hayal aleminde yasiyorsun.

Hayal aleminde yasamaya devam edebilirsin. 20 sene sonra da beni hatirlarsin. Bunlari 1.5 sene once yazdim, ayni hikayeyi o zaman da yaziyordun. Bu adamlarin ne oldugunu 2005'te de yazmistik burada bir yerlere o fon hikayeleri donerken. Birsey degil 18.5 sene daha beklersin, ilk degilsin, son degilsin.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Konuya oldukca hakimim. O dosyalarin hepsini teker teker okudum kac kere, oyle sadece sondaki 2 karar satirini degil. Tam tersine hayal aleminde yasiyorsun.

Hayal aleminde yasamaya devam edebilirsin. 20 sene sonra da beni hatirlarsin. Bunlari 1.5 sene once yazdim, ayni hikayeyi o zaman da yaziyordun. Bu adamlarin ne oldugunu 2005'te de yazmistik burada bir yerlere o fon hikayeleri donerken. Birsey degil 18.5 sene daha beklersin, ilk degilsin, son degilsin.

üretime başlamışlar diye duymuştum yani tekrar ayağa kalkmaya çalışıyor diye valla ya ayağa kalkar yada bu pislik ömür boyu bunların başını ağrıtır bu pislik golds açılmadıkca temizlenmez

Sayfa 55/133 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •