Sayfa 65/133 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 513 - 520 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. YALINKAYALAR!!!
    AÇIKLA ŞU SOYSUZLARI
    Goldaşın altınlarına kim el koydu?
    Bizim kul hakkımızı kim yedi?

2. Goldaşı soyanlar
    Yeni yılda ihşallah sülaleniz hep birlikte geberirsiniz
    Yalınkayalar açıkla su soysuz , allahsızları

3. dava ne oldu 130 bin lotum var müdahil olmak istiyorum

4. Neye müdahil oluyorsun?
    Sen hâlâ Goldaş olayının farkında değil misin?
    Sen kul hakkının üzerine oturanların farkında değil misin?
    Ne işin var burada? Git çelik çomak oyna..
    Allah hepimize sabır ihsan eylesin.Açılmayan gözleri açsın.Aminn

5.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Neye müdahil oluyorsun?
    Sen hâlâ Goldaş olayının farkında değil misin?
    Sen kul hakkının üzerine oturanların farkında değil misin?
    Ne işin var burada? Git çelik çomak oyna..
    Allah hepimize sabır ihsan eylesin.Açılmayan gözleri açsın.Aminn
    Ulan sende Bi ****** olup gitmedin yalınkayaların yalaması

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yalınkaya birazcık namus ve şerefiniz vicdanınız varsa Yargıtay'dan temiz dosyasını alıp faaliyete geçirirsiniz şirketi memsa bir buçuk yıl aradan sonra tekrar borsaya döndü Goldaşın dönmemesi için hiçbir sebep yok ingiltere'deki mahkemeyi de kazandığınızı açıkladığınıza göreCapture%2B_2019-01-03-20-54-03.jpg

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Burada yalakalik yapanlar ancak bana hakaret eder.Kral çıplak.Burada kuyruk sallamak için bulunuyorsunuz.Sizi gidi siziler.Hic utanmada yok sizde..Goldaş mutlaka borsaya dönecek.Bunu hiç kimse engelleyemecek.Oyun bozuldu..Yargıtayda da, Ingiliz mahkemelerinde de Küçük yatirımcı lehine karar verildi.Goldasın bütün mal varlığı, altınları, paraları tıpış tıpış gelecek..Kimse gerçekleri örtmeye kalkmasın
    Herkes bizlerden özür dileyecek ve Goldaşı borsaya alacaklar.
    Bakın burdan tekrar söylüyorum. Hukuken Yalinkayalarda bizim gibi Goldaş ortaği.Bir ortağımız aleyhine yaptığınız kötü bir davranış hepimizin menfaatine zarar verir.Bunu herkes bilir.Yalınkayaların Goldaşla ilgili kazanacağı dava hepimizin yararınadır.Bu nedenle Yalınkayalara karşı sergilenen düşmanlık Goldaş a dolayısıyla biz küçük ortaklara da yapilmiş olur.
    Bu tip düşmanlıklar benim çoluk çocuğumun geleceğine yapılmış düşmanlıktır.
    Gerçekten hisse senedi olan kişiler bu düşmanlığı yapmazlar.
    Bütün arkadaşlarım bu şahısları tanıyor zaten.Insanda biraz utanma duygusu olur..

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Burada yalakalik yapanlar ancak bana hakaret eder.Kral çıplak.Burada kuyruk sallamak için bulunuyorsunuz.Sizi gidi siziler.Hic utanmada yok sizde..Goldaş mutlaka borsaya dönecek.Bunu hiç kimse engelleyemecek.Oyun bozuldu..Yargıtayda da, Ingiliz mahkemelerinde de Küçük yatirımcı lehine karar verildi.Goldasın bütün mal varlığı, altınları, paraları tıpış tıpış gelecek..Kimse gerçekleri örtmeye kalkmasın
    Herkes bizlerden özür dileyecek ve Goldaşı borsaya alacaklar.
    Bakın burdan tekrar söylüyorum. Hukuken Yalinkayalarda bizim gibi Goldaş ortaği.Bir ortağımız aleyhine yaptığınız kötü bir davranış hepimizin menfaatine zarar verir.Bunu herkes bilir.Yalınkayaların Goldaşla ilgili kazanacağı dava hepimizin yararınadır.Bu nedenle Yalınkayalara karşı sergilenen düşmanlık Goldaş a dolayısıyla biz küçük ortaklara da yapilmiş olur.
    Bu tip düşmanlıklar benim çoluk çocuğumun geleceğine yapılmış düşmanlıktır.
    Gerçekten hisse senedi olan kişiler bu düşmanlığı yapmazlar.
    Bütün arkadaşlarım bu şahısları tanıyor zaten.Insanda biraz utanma duygusu olur..
    kardeş bu hisse sizin psikololojik olarak etkilemiş.yalınkayalar iyi niyetliyse bir açıklama yapar bilgi verir.
    eğerki bunlara kim veya kimler kumpas kurmuşsa Allah belasını versin.
    bilgi paylaşma yerini hakaret yeri olarak kullanmıyalım bu herkes için geçerlidir.
    sağlıkla kalın

Sayfa 65/133 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •