Sayfa 66/133 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 521 - 528 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Hasan Yalınkaya benim evime yürüme mesafesinde bir kez yakaladım yalvar ya yakar kaçtı ben şirket çalışanı değilim kapısının önünde eylem yapanlardan değilim beni kendisi tanır ingilteredeki Hakanıda tanıyorum ben paramı alıcam kendimede vericem ama zararım olucak.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by AVRASYA Yazıyı Oku
    Ulan sende .. olup gitmedin yalınkayaların yalaması
    Muahahaha. Kac kere icimden soyledim ama yazmadim.

Alıntı Originally Posted by zeek24 Yazıyı Oku
    Yalınkaya birazcık namus ve şerefiniz vicdanınız varsa Yargıtay'dan temiz dosyasını alıp faaliyete geçirirsiniz şirketi memsa bir buçuk yıl aradan sonra tekrar borsaya döndü Goldaşın dönmemesi için hiçbir sebep yok ingiltere'deki mahkemeyi de kazandığınızı açıkladığınıza göreEk 21419

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Memsa'nin durumu ayni degil zeek. Su SPK'nin davasina ne oldu? En son gitmistin hatirladigim kadariyla.

4. Hangi oyunlar içinde olursaniz olun..kimin yalakaliğini yaparsaniz yapın.ufacık bir umudumuzda bile umut kırıcılığı yapmak için ortaya çıkıyorsunuz.tarih sizin gibilere çok şahitlik etmiştir.
    Goldaşın borsaya dönmesine kimse engel olamaz

5. Golds in kapta en son yayınlanan bilancosundaki ilişkili taraftan alacaklar kalemine bakilmali.

Burada yer alan bilgi bazı soruların cevabının bulunmasına yardımcı olabilir.

(Yalınkaya ların şirketlerini biste geri getirme çabalarının olup olmayacagi?) gibi.

Ytd.

6. Bist'e dönmesi için Goldaş'ın üretim ve satış faaliyetine bir an önce başlaması gerekir.Şu an tası tarağı toplamış fabrikası kapanmış görünüyor.Şirket ortada yok.Kayıplara karışmış.Umarım herşey istediğimiz gibi olur ama umut verecek hiçbir emare yok ortada.Tek bildiğimiz şirket iflas etmedi.İngiltere'deki mahkeme kararına göre...

7. Bist e sıfırdan girmek halka açılmak bile milyon dolarlar tutuyor. Sahipleri akıllarını kullansınlar borsaya dönme şartlarını sağlasınlar. Yoksa onbinlerce insanın vebalinden ahirette kurtulamazlar.

Altınları çaldırdık diyorlarsa da hukuki davalar açıp haklarını arasınlar!!

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Burada iyi niyetli benim gibi gerçekten mağdur arkadaşlarıma sesleniyorum.
    Goldaşın borsadan nasıl çıkarıldığını biliyorsunuz.
    Paranıza kavuşmak için Goldaşın borsaya dönmesinden başka çıkar yol olmadığını da biliyorsunuzdur.Çünkü bunun hukuken başka yolu yok.Bu konuda hukukçu bir tanıdığınız da danışabilirsiniz.Çünkü bizim gibi küçük yatırımcıları koruyucu hiçbir dayanak yok.
    Goldaşın borsaya dönmesi de ancak Yalınkayaların iyi niyetli mücadelesi, SPK ve BIST in bunu desteklemesi ile mümkündür.
    Akıllı olmak zorundayız.Yalinkayalarin mücadelesini kendi menfaatlerimiz açısından desteklemek zorundayız.
    Goldaşın varlığı için yapılan mücadeleleri engellemek ve Goldaşın malvarlığına el koymak isteyenleri desteklemek için umutlarımızı kırmak ve sürekli Goldaş üzerinde oynanan oyunları örtbas etmek isteyen yalakalara dikkat edelim.O kişilerin kirli oyunları zaten ortada.
    Kul hakkına göz dikenler elbet yenilecek ve çoluk çocuğumuzun yüzü gülecektir.
    KRAL ÇIPLAK diyorum.

Sayfa 66/133 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •