Sayfa 67/133 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 529 - 536 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Dedigim gibi. Sen kotu kalpli birisin. Burdaki butun yazan arkadaslara ileri geri laf ediyorsun 2 bitlik aklinla, sirketin hirsiz sahiplerini savunuyorsun. Burada herkes parasini kurtarsa da, sen sabah aksam zirlayacaksin, bir kurus alamayacaksin. Beni hatirla 10 sene sonra
    Tekrardan.

Bir kurusunu kurtaramayacaksin sen butun arkadaslar kurtarsa bile. Cunku sen parani kurtarmak icin dolandiriciyi, sahtekari savunan bir karaktersizsin. Ama bilmedigin, sahtekarlarin en fazla gecirdigi ylkalaridir. Ac bak Transturk'te, Marka'da patronun ylkaligini yapanlar ne halde.

1 sene gecmis. 9 sene sonar hatirlarsin bu yazdigimi.

2. Senin ne olduğun belli.Ipliğin pazara cıktı.
    O kadar cahilsin ki.Benim ne yazdığımı anlayamıyorsun veya bilinçli çarpıtıyorsun.Sen kime yalakalik yaparsan yap.
    Senin neyin peşinde olduğun belli.Ben yalnızca paramın peşindeyim ve Goldaşın borsaya dönmedigı sürece hiçbir arkadaşımın parasını alamayacağı hukuken ortada.Goldasın borsaya dönmesi için Yalınkayaların mücadele etmesi ve yetkili kurumların hukuka uygun hareket etmesi.
    Ona buna hakaret ederek umutlarımızı yıkma
    Hukuk kuralları içinde varsa bir çözüm yolu yazarsın.
    Ama yazacak hiçbirşeyin yok..Ne güzel itiraf ediyorsun forum forum gezdiğini. Neden acaba buralarda geziyorsun?
    Ben KRAL ÇIPLAK diyorum

3. https://youtu.be/2msEpZTqMeE

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Seyrettim.Ben hala ne anlatmaya çalısıyorum burada dedim.Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by kçkytrmcı Yazıyı Oku
    https://youtu.be/2msEpZTqMeE

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Muahahaha. Ordakilerin yarisi bu sahis ve tanidiklaridir muhtemelen. Papagan gibi yazar durur alakasiz alakasiz.

6. Benim yazdıklarımı anlayan anlamıştır
    KRAL ÇİPLAK.
    Aç gözünü iyi bak

Kral kimmis ki? Alakasiz alakasiz yaziyorsun papagan gibi her gun hissenin durumuyla "Kralin Ciplak" olmasinin hicbir alakasi yokken. CB'ina mi diyorsun ki? Ulkeye ni diyorsun? Bunlarin Goldasla ne alakasi varmis ki? Temassizlik yapiyor noronlarin belli. Hangisiydin o videodaki?

8. O kadar cahilsin ki..
    Goldaşla senin hiçbir ilgin yok gerçekten
    Senin için açıklama yapmak zorunda kalıyorum.Gerçekten benim gibi mağdur olan ve gerçeği bilen hisse sahibi arkadaşlardan zamanlarını aldığım için özür dilerim.
    Yalamalarında bir şey öğrenmeye hakkı var.
    KRAL ÇIPLAK demek herşey açık, herşey net ve anlaşılır demek. Bunun ne anlama geldiğini sen zaten biliyorsun.
    Goldaş üzerinde oynanan oyunları ve tatbik edilen hukuka aykirı işlemleri herkes görüyor.Bu oyunlardan elde edilen menfaatleri çoluk çocuğunuza nasıl yediriyorsunuz?O masumları haramınıza nasıl ortak ediyorsunuz.
    Yazıklar olsun dinsiz, imansız ********ler..

Sayfa 67/133 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •