Sayfa 68/133 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 537 - 544 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    O kadar cahilsin ki..
    Goldaşla senin hiçbir ilgin yok gerçekten
    Senin için açıklama yapmak zorunda kalıyorum.Gerçekten benim gibi mağdur olan ve gerçeği bilen hisse sahibi arkadaşlardan zamanlarını aldığım için özür dilerim.
    Yalamalarında bir şey öğrenmeye hakkı var.
    KRAL ÇIPLAK demek herşey açık, herşey net ve anlaşılır demek. Bunun ne anlama geldiğini sen zaten biliyorsun.
    Goldaş üzerinde oynanan oyunları ve tatbik edilen hukuka aykirı işlemleri herkes görüyor.Bu oyunlardan elde edilen menfaatleri çoluk çocuğunuza nasıl yediriyorsunuz?O masumları haramınıza nasıl ortak ediyorsunuz.
    Yazıklar olsun dinsiz, imansız ********ler..
    Bir tane yararlı bir yazın yok aq Yalınkayalara zaman kazandırmak istediğin ve bu formu oyaladığın bariz belli

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    KRAL ÇIPLAK demek herşey açık, herşey net ve anlaşılır demek. Bunun ne anlama geldiğini sen zaten biliyorsun.
    Goldaş üzerinde oynanan oyunları ve tatbik edilen hukuka aykirı işlemleri herkes görüyor.Bu oyunlardan elde edilen menfaatleri çoluk çocuğunuza nasıl yediriyorsunuz?O masumları haramınıza nasıl ortak ediyorsunuz.
    Yazıklar olsun dinsiz, imansız ********ler..
    Tam tahmin ettigim gibi koyulan video'dakilermissin.

Andersen'in "The Emperor's New Clothes"'undan geliyor o tabir ve orda anlatilmak istenilen "insanlarin bos oldugu (kral)" ve "insanlarin yavsak oldugu (dalkavuklar ve halk)" -- kralin ciplak oldugu ya da herseyin net oldugu degil. Sosyal bilimlerde okutuluyor bu. Yalinkaya'lar yanlis ogretmis sana.

Net olan birsey varsa Yalinkayalarin 2004'den beri sahtekarlik yaptigi, yatirimcilari dolandirdigi.

3. Hala anlamak istemiyorsunuz değil mi?
    Siz o dalkavuk kısmındansınız işte.Kendinizi tanımlamışsınız.
    Biz diyoruz ki KRAL ÇIPLAK.
    Sizde kralın çıplak olduğunu görüyorsunuzda dalkavuklukluğu meslek edindiğinizden gerçeği söylemiyorsunuz..
    Sizi gidi siziler hemen biraraya geldiniz.
    Haydi dalkavukluk yarışına girin bakalım..

Yahu ne bicim bir tipsin sen.

Yalinkayalarin (2004'te fon ustunden islem yapip mallarini bosaltirken SPK'dan ceza yiyen, SPK'nin 6 senelik bilancolarinin sahte oldugunu, sirket kaynaklarini halka acik olmayan sirketlere aktardigini soyledigi, butun alemi dolandirmis, 11 ton altin calmis, fonlarda yaptigi alavera dalavera yaziliyor diye hisse neti dava edip forumda kapanana kadar basligi olmayan Goldas'in) yalakaligini yapiyorsun, bir de bize laf soyluyorsun.

5. Ne kadar kolay yalan söylüyorsun altın çaldılar diye.Adamlar İngiliz mahkemelerinde böyle bir hırsızlığın olmadığını ispatladılar.Dikkat et kendine adamlar senin hakkında bu sözlerin için tazminat davası açmasınlar.
    Yabancı bankaların altın çaldı iddaalarını bizim mahkemelerimiz kabul etti.Yargitay iki kez bu kararı iptal etti.
    Yerel mahkemeler ingiliz mahkemelerinin yetkili olduğu uluslararasi davada yetkisiz oldugu halde yargitayın kararıni bile dinlemeden neden goldaş hakkında ısrarla iflas kararı verdi? Yetkisiz mahkemenin hukuka aykırı verdiği bu karardan sadece biz küçük yatırımcılar zarar etmedi mi?
    SPK neden 2004 yılından 2013 yılına kadar Goldaşın bilançolarını incelemedi? Neden küçük yatırımcıların hissede yakalanmasına göz yumdu?
    SPK, BIST ve mahkeme hızlı bir koordinasyon örneği gösterdi ve küçük yatırımcı malda yakalandı.
    Bunları bilmene rağmen halen yalan söylüyorsun.
    Burada tekrar ediyorum.Yalinkayalar iyi niyetli olmadığı sürece ayrıca idari ve hukuki devlet kurumları Goldaşı borsaya almadığı sürece biz küçük yatırımcılar alacaklarımızı alamayız.
    Ben Yalınkayaların Goldaşın borsaya dönmesi için yapacağı destekliyorum.Bu benim menfaatimedir.
    Ama senin niyetin başka..Senin hisse senedin yok.Goldaşı kötüleyerek Yalınkayaları kötüleyerek, hakaret ederek kimin ekmeğine yağ sürüyorsun?
    Ben KRAL ÇIPLAK diyorum.Sende gorüyorsun da dalkavukluk yapmaktan gerceği söyleyemiyorsunuz.
    Sizi gidi zındıklar sizi..

"Aptalla tartisma; seni seviyesine indirir, tecrube ile yener." - Mark Twain

Hangi oyunlar içinde olursaniz olun..kimin yalakaliğini yaparsaniz yapın.ufacık bir umudumuzda bile umut kırıcılığı yapmak için ortaya çıkıyorsunuz.tarih sizin gibilere çok şahitlik etmiştir.
    Goldaşın borsaya dönmesine kimse engel olamaz
    GOLDAŞ imalat yapıyor mu?
    Kasasında kaç lira var? borcunu alacağını ayırdıktan sonra kaç lirası var?
    Adresi neresi?
    Kaç kişi çalışıyor?

Cevabınız var mı?

Dikkat et kendine adamlar senin hakkında bu sözlerin için tazminat davası açmasınlar.
    Bana bak, ikide bir boyle tehdit ediyorsun da.. tehditleri birak. Sen ya da kim ipini cekiyorsa gidin davanizi acin.

Bizim orada sahtekara sahtekar diyorlar. Ulkenin otoritesi bu raporlari cikarmisken kim bana tazminat davasi aciyormus? Yazim orda. D..u yiyen gitsin acsin. Hirsizdan, sahtekardan, ylkalarindan mi korkacagimizi zannediyorsunuz.

Zerre kadar onur olur insandan. 2004 senesinden beri sahtekarlik yapan adamin kendini kurtaracagini zannediyor.

Sayfa 68/133 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •