Sayfa 80/133 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 633 - 640 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Ne yapmaya çalıştığın ne kadar açık hacıvat,
    Ne oyunlar dökmeye çalışıyorsun basit basit,
    Hiç bir şeyi gizleyemezsin,
    Sen böyle yaptıkça benim umutlarım daha da artıyor
    Mutlaka adalet tecelli edecekdir.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bence her ikisi de. Salak sacma yazilar. Zaten daha once heriflerin avukatligini yapiyordu. Burda bos beles sacma sapan yazilar. Ortada sirket yok. Borsaya acilsinmis!

Herif her yazana "sen neyi ortbas ediyorsun, sen kimin adamisin, sen su nikle yaziyorsun, paramizi niye yiyorsun".. Contalari yanmis biris. Daha once pis pis hakaretler de ediyordu da.. bir ayligina cezasyi yedi, (yari) adam gibi yazmaya basladi sonra.

Bloklama bence, tek basina daha fazla azitiyor.

Bu hissenin ortaklari Ingiltere'de SocGen'den paralarini alir. O hemen hemen kesin. Yanliz o isle ugrasayim derken muhtemelen birileri paralarinizi da goturebilir. Bence yuklu lotu olan birisi kendi basina avukat bulsun, girissin bu ise.
    Gereksiz boşküme insanlara ayıracak zamanım yok...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3. Gidilicek mi Floryaya

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hacıvat isim değiştirerek ne yazıyorsun?
    Kime gideceksen git, kimin elinii öpeceksen öp…
    Bu senin geçim kaynağın olmuş..
    Burada ipliğin pazara çıktı…Düş artık yakamızdan..

Unal Tarim'da adamin teki vardi. Hissenin tahtasi acikken adam foruma hicbirsey yazdirmiyordu bize.

"Bunlar asparagas haberler, adam ismalarma haber, ihale, vs. cikarip elindeki mallarini bosaltiyor. Halk acikligi olmus %70" diyoruz..

Adam ustumuze corekleniyor hemen: "Niye bunu buraya yaziyorsun, niye kotuluyorsun, git baska yerde yaz, yakamizdan dus"..

Tahtanin sirasi kapandi.. Bu zat 8-9 sene tek basina forumuna yazdi ondan sonra, kimsenin yazmamasindan sikayetci oldu
    Her girdigimde foruma guldum, bir "oh" cektim.

6. Bir büyüğüm bana söylerdi, altın/mücevherat işi yapan bütün firmalardan uzak dur, onların 50 türlü farklı olayı vardır diye.

Zamanında ben de Goldaş hissesi taşıyordum. Bir sebeple çıkmıştım. Adamlar öyle yaptı, böyle yaptı, gitti. Başarıya ulaştı.

Şimdi emsallerine bulaşmıyorum, şirketin kendisi olmasa da diğer grup şirketleri mücevheratla uğraşıyorsa uzak duruyorum. Aman diyorum.
    ...

Buldum. Burda.

Sirketin patronlari dolandirici iken, mallari millete geciriyorken adam her mesajimiza dolandi, bizi foruma yazdirmadi. Ki yazdiklarimiz da kanitli belgeli seyler. Sayfalarca icinin bos oldugunu gosteren bilanco analizi yapti orda korhan.

Dolandirici patronlar orda dururken foruma her yazana sardi adam. Aynen bu tip gibi.

10 sene sonra tek basina kalmis forumda "kimse yok mu?" diyor Muahahahahahaha.

16-08-2010, 23:55 #2677
    666

Yav melih aylarca kimseye yazdirtmadin simdi basbasa kalmissin portakallarinla. Etme bulma dunyasi iste.

Alıntı Originally Posted by mmelih
    kardeş bende 23.000 lot var fiyatı 50 krş

17-08-2010, 15:36 #2679
    666

Bir sene yazdirmadin bize bu forumda vaktinde.

Yok hissesi olmayan yazmasinmis, yok kagit almayan konusmasinmis vesselam. Sahibi oldun forumun da portakallarin da.

Isin komik olan kismi o. Gercekten sahibiymissin. (10 bin liranla)

21-09-2011, 16:21 #2706
    mmelih

kimse yokmu? kimsenin konuşacağı diyeceği bir şey kalmadımı?

28-05-2016, 12:39 #2881
    mmelih

Son gelişme nedir bilen varmı?

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Buldum. Burda.

Sirketin patronlari dolandirici iken, mallari millete geciriyorken adam her mesajimiza dolandi, bizi foruma yazdirmadi. Ki yazdiklarimiz da kanitli belgeli seyler. Sayfalarca icinin bos oldugunu gosteren bilanco analizi yapti orda korhan.

Dolandirici patronlar orda dururken foruma her yazana sardi adam. Aynen bu tip gibi.

10 sene sonra tek basina kalmis forumda "kimse yok mu?" diyor Muahahahahahaha.
    dumtek = mmelih bunlar aynı familyadan hah hah...
    3-5 tl at girmiyeceği kılık yemiyeceği nane olmaz...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 80/133 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •