Sayfa 9/133 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Goldaş şirketinin sahiplerine ulaşıp bilgi alabilecek arkadaş var mı?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yoksa ky'nin vebaliyle, kul hakkıyla cehennem de çok uzun zamanlar yanmayı mı tercih ediyorlar??

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaslar siz dalga mi geciyorsunuz, yoksa tam mi safsiniz?

Adam 11 ton altini caldi. Adami SPK fisledi sirketin icini bosaltti diye. 1 sene maasini alamayan iscileri dava acti, bir kurus alamadi. Siz neyi alacaksiniz, ya da almaya calisiyorsunuz?

4. Arkadaşlar selamlar bende goldaş mağduruyum. Sonumuzun ne olucağı belliydi, iflas etmiş bir şirket var karşımızda ama son üç ay öncesinin haberine göre mahkemeyi kazandığı internet haberlerinde gördüm. Bu gidiş şuanlık iyi bir sonuç. Eğer önümüzdeki 1 sene içerisinde tahtanın açılmasını umut ediyorum. Fransız bankası temyiz ettiyse mahkeme kararını biraz zaman uzayacak galiba. İnşallah en kısa zamanda yeni haberler gelirde tüm mağdur arkadaşlarımız bende dahil olmak üzere yüzümüz güler. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

selamlar,
    bir arkadaş goldaş takası istemiş malesef ekranda yok.

6. Ben istedim cefaks abicim. Teşekkür ederim. Tahta kapalı ama merak ettim sadece virman falan gibi oluyomu diye. Teşekkür ederim

7. Kimse yokmu arkadaşlar tek mağdur benmi kaldım. Neyse hayırlısı olsun diyelim

8. Nereye gitti bunca yazan kişiler kofti yatırımcımı yazanlar acaba.. Seneye kalmaz goldaş sahalara dönermi diye düşünüyorum.. Ölünün dirilmesi gibi bişey bu beklentimiz. Neyse yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 9/133 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •