Sayfa 97/132 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 769 - 776 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Goldaş'ın selası okunmuş.Cenaze namazına davetiye var.

Şimdi hissedar zedelerinde Bakırköy adliyesine gidip alacaklı olarak kendilerini kaydettirmesi gerekiyor mu?

@zeek24
    Dolandiricilara acilan davanin sonucu nedir?
    Atmadilar mi hala iceri sahtekarlari?

Evet oyle sante_fe. Sirketin calisanlari 1 sene maaslarini alamamis, adamlar para eden herseyi alip kacirmis. Kimseye birsey kalmaz.

4. Biz ortağız. Yani borç bizim.

Alacaklilar çek senet bordro vs gibi normal ticaret araçları olmalı müracaat için.
    Finansman bonosu gibi birşeyler olsa olurdu.
    Benim anladığım.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Iflas eden sirkette hissedari olarak birsey kalmissa en son sana paylastiriliyor.

Tiplemeye yazmistim bunu:

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ulen zerre kadar ne ticaretten ne borsadan anladigin var.

Batan sirketten sirketi ortagi olarak hakkin zirniktir.

Once bankalar alir.
    Sonra secured bondholderlar.
    Sonra unsecured bondholderlar.
    Sonra sirketin calisanlari, diger borclari, vs.
    En son ortaklar.
    Yani zirnik.

Borsa tarihinde de yatirimcisina tasfiye olduktan sonra odeme yapan tek bir sirket vardir. O da MEGES. Onun da ana ortagi BASF idi de ondan.

6. O tasfiyenin doğal sonucu.
    Kalan ortaklar arasında hisseleri oranın da paylastirilir.

Çok bir şey kalması da mümkün değil. Aksi taktirde iflas olmazdı.

Burada sonradan ortaya çıkacak alacaklar olabilir.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yok mu SPK mahkemesinden bir haber kck? Ariyorum ama birsey bulamiyorum ben.

Bu dolandiricilar hapis yedikleri zaman rahatlayacagim.

8. Goldaştan alacağı olan varsa bana gelebilir, benim goldaş hisselerim var dolayısı ile goldaş ortağıyım, hacıvatlık yapmaya gerek yok..
    Goldaşın iflası demek benim gibi hisse sahibi olanların yıkımı demektir. Bu iflasa haram yemeye alışık kargalar sevinir.
    Hisse sahipleri haricinde herkes alacağını alır, geriye bize birşey kalacağını sanmam.
    İşcıler zaten coktan tazminatları kaptılar, yamyamlar goldaşı paramparça etti zaten,
    Olan benim gibi hisse sahiplerine oldu, gözümüzün önünde hukuk cinayeti işlendi.
    Tek amaç küçük yatırımcıların parasının üzerine konmaktı. Onu elbirliği ile becerdiller
    Birgün insan hakları temeline dayalı hukuk sistemi ülkemde kurulduğu zaman bunların hesabı sorulacaktır. Goldaş dosyası tekrar açılacaktır. Ben hala hakkimızi alacağımıza daif inancım var.Gerçekler mutlaka birgün yazılacak

Sayfa 97/132 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •