Sayfa 99/132 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 785 - 792 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hosgeldin be taktekedum. Seni de ozlemistik. Kutuk ekliyor yigilan odunlara ha. Cok yasa
    dümbelek patronlara laf söyleyene hemen Hacivat deyip saldırıya geçiyor. Ben hiçbir hissede böyle patron sevicisi görmedim. Stockholm sendromunun en uç seviyesi.
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

2. goldaş

Arkadaşlar GOLDAS tan anlaşılan bir çok arkadaşımız madur, ama yinede bundan sonra ne yapabiliriz yönünde düşüncelerimizi ve duyumlarımızı paylaşabilirsek bir birimize daha çok moral motivasyonumuz olur kanısındayım.Bu nedenle şirket ile ilgili olarak İngiltere Mahkemelerinin verdiği karara göre Goldaşın 2008 yılından kapanıncaya kadar olan zamanda ne kadar zarar ziyan tespitini yapan uluslar arası güvenilir Mali Müşavirlik şirket raporu çok önemli ama bir türlü bu raporlar açıklanmadı. Bilgisi ve duyumu olan var ise lütfen buradan bizim ile paylaşır ise seviniriz...Şimdiden teşekkürler...

3. dümbelek patronlara laf söyleyene hemen Hacivat deyip saldırıya geçiyor. Ben hiçbir hissede böyle patron sevicisi görmedim. Stockholm sendromunun en uç seviyesi.
    Herkeş Hayin
    Sırf hakkını arayanlara engel olmak için kurgulanmış hacıvat.. bana dümbelek demekle hakaret ederek kul hakkına darbe veracağını sanan zavallı
    Hacıvat,
    Ben patronunu savunmuyorum, ben goldaşı savunuyorum.bunu sende iyi biliyorsun
    Biz kul hakkını alabilmek için goldaşı savunmak zorundayız, goldaşa uygulanan hukuka aykırı işlemler yöntemler kaldırılarak Goldaş derhal borsaya alınmalıdır.
    Biz küçük yatırımcıların birikimleri üzerine kurgulanmış oyunun bizler farkındayız
    Goldaş oyunu hiçbir zaman kapatılamaz ve bizim sesimizde kul hakkı düşmanları tarafından kesilemez.
    GOLDAŞ BORSAYA DÖNMELİDİR,

4. Goldaş'ta gerçekten hissesi bulunan saygı değer ortaklarım.İçinizde bu işlerde profesyonel olanlarınız muhakkak vardır.İngiltere'deki mahkemeyi kazanmışız eee tazminat almadık mı? Bu tazminat, borçlarımızı ödemeye yetnez mi? cass67 arkadaşımızın söylediklerine bir kulak verelim bence.Konuyu irdelemezsek tamamen tarih olacağız.Birbimizle burada atışmanın gerçekten madur olan hiçbirimize faydası yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Goldaş'ta gerçekten hissesi bulunan saygı değer ortaklarım.İçinizde bu işlerde profesyonel olanlarınız muhakkak vardır.İngiltere'deki mahkemeyi kazanmışız eee tazminat almadık mı? Bu tazminat, borçlarımızı ödemeye yetnez mi? cass67 arkadaşımızın söylediklerine bir kulak verelim bence.Konuyu irdelemezsek tamamen tarih olacağız.Birbimizle burada atışmanın gerçekten madur olan hiçbirimize faydası yok.
    Birileri kendisini buranın ağası paşası sanıyor. Fırsat vermiyor ki fikir paylaşalım Adam patronların sopası gibi gelenin kafasına pat vuruyor. Şizofren düşmanlar yaratıyor kendince onunla muhatap olmak istemiyor kimse mecburiyetten savunma hakkı doğuruyor buda böyle uzayıp gidiyor. Dümbeleğin pes ettiği gün birşeyler olacak demektir hepimiz için olumlu şeyler o gün başlayacaktır. Dümbelek demek patron demek
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

Alıntı Originally Posted by taktekedüm Yazıyı Oku
    Birileri kendisini buranın ağası paşası sanıyor. Fırsat vermiyor ki fikir paylaşalım Adam patronların sopası gibi gelenin kafasına pat vuruyor. Şizofren düşmanlar yaratıyor kendince onunla muhatap olmak istemiyor kimse mecburiyetten savunma hakkı doğuruyor buda böyle uzayıp gidiyor. Dümbeleğin pes ettiği gün birşeyler olacak demektir hepimiz için olumlu şeyler o gün başlayacaktır. Dümbelek demek patron demek
    Kardeş dumbelek yazsa ne olur yazmasa ne olur.
    Şirket iflas etmiş kottan çıkmış.
    Dumbelekin haklı olduğu tarafta var bu SPK.nin blanco okuyamamasi vede satması gereken hisseleri bloke etmemesi
    Zamanında bu şirket BIST 100 deydi.bu SPK.ile sermaye piyasası biryerde gitmez
    Yeni mağdurlar yaratılmaya devam eder.
    Son örnek eski SPK.baskaninin oglununsirketi en güzel örnektir.
    Sağlıkla kalın

Terminator gibi Yalinkayanin Tetikcisi. Belli ki AVRASYA da ceza almis onun yuzunden.

8. Arkadaşlar ben bu hisseyi iki neden ile aldım. İlki 2012 de 9 aylık bilançoda 20 trilyon kar açıkladı şirket, ikincisi de 31.12.2012 tarihinde Mali ülkesinde Fransızların çalıştırdığı altın madeninin yapılan bir anlaşmaya göre Goldaş şirketine devredilecekti haberini öğrenmiştim. Ancak her nedense 21.12.2012 tarihinde demokrasi beşiği Fransa Mali ye askeri operasyon düzenliyor ve 27 Aralık 2012 de Malide sıkı yönetim ilan ediliyor....Tabiki sıkı yönetimde de tüm uluslar arası anlaşmalar askıya alındığını öğrendim ve o günlerde de hissemiz tepetaklak aşağılara geldi ve satamadık tabiki sonra da malum kapandı tahta....Hepimiz mağdur olduk...Bunları dün gibi hatırlıyorum... Ama elimizden gelebilecek bir şey varmı bilmiyorum, ama gelmiyor. Eğer bir birimiz ile bundan sonra yapabileceklerimizi paylaşabilirsek emin olun birbirimize daha çok destek oluruz, şimdi den teşekkürler....

Sayfa 99/132 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •