Special Days Image
Sayfa 94/133 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 745 - 752 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Gec isliyor mec isliyor ama adamlarin taaa 2004'te yaptiklari islemler alavera dalavera dedi SPK.
    Adamlarin mayasi bozuk. Bu duzenler icin yola cikmislar.

SPK'dan Goldaş'ın Patronlarına Yasak ve Suç Duyurusu
    24 Mayıs 2008 Cumartesi 02:20

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), 2004 Yılında Goldaş Hisse Senetlerinde Yaptıkları Fiiller Nedeniyle Goldaş Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalınkaya ve Genel Müdürü Mehmet Sedat Yalınkaya Hakkında Cumhuriyet Savcılığına Suç Duyurusunda Bulunulmasına ve Borsalarda İşlem Yapma Yasağı Getirilmesine Karar Verdi.

2004 yılı işlemleri

22-23 Aralık 2004 tarihinde Goldaş hisse senetlerinde Bayford Investment Fund Ltd, Studex Investment Fund Ltd, Northolt Investment Fund Ltd, Fenton Investment Funt Ltd, Tontine Investment Fund Ltd. ve Arezzo Investment Fund Ltd, hesaplarından gerçekleştirilen ve Sermaye Piyasası Kanunun ilgili maddesinde tanımlanan suçun unsurlarını içeren fiilleri nedeniyle Goldaş Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalınkaya, Goldaş Kuyumculuk Genel Müdürü Mehmet Sedat Yalınkaya ve Ali Kerem Yayalar hakkında cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunulmasına, söz konusu kişiler ile şirketler hakkında borsalar ve teşkilatlanmış diğer piyasalarda işlem yapma yasağı getirilmesine karar verdi.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sen nerlerde kaldin be taktekedum?

Dolassin nasil dolasiyorsa bana ne de... ikide birde sahtekari savunup bana laf atmasin.
    Bir süredir bazı nedenlerden dolayı borsayla ilgilenemedim ufaktan dönüş yaptım şimdilik buralardayım.Dümbelek mezarından hortlamış bi hoş geldin diyeyim dedim
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

3. SpK'nın açtığı davanın borsaya dönmesi ile alakası yok yöneticilerin yanlış beyan ve yetkisini kötüye kullanması ile ilgili alakalı bir Dava. Neticesinde suçlu bile bulunsalar en fazla kabahatler kanunu'na göre 5 yıl cezası varmış
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kardesim ne borsaya donmesi? Bu dava senin sahtekar patronlarina SPK'nin actigi dava.

Zeek, biraz bilgi verir misin. Ayni davadan bahsediyorz degil mi?
    Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hüsnü Zan eden dümTakeTekin söylediği gibi Yalın Kayalar iyi niyetli olsa iflasın Yargıtay'dan temizinden dönüşünden sonra tekrar şirketi faaliyete geçirmek için teşebbüste bulunabilirler di hala da geç değil,İngilteredeki davadan alınacak tazminat (hikaye değilse) çok çok önemli

Alıntı Originally Posted by taktekedüm Yazıyı Oku
    Sen dümbeleğe gerçeği gösterebileceğine veya anlatabileceğine inanıyormusun? Yorma kendini güzel dostum onun beynini örümcek ağları bağlamış şizofren şizofren dolaşıyor kendi haline bırak yazsın çizsin oda öyle mutlu oluyor demekki
    spk.da dümbelektir.kardeşim bu blançlar denetleyen sensin.
    tahsisli sermaye artş ltların blke edilmeyerek satılmasına sebebiyet vererek suç işlemiştir.
    bunlarıda görmezden gelemeyiz
    ayrıca denetim firmasıda suçludur

Alıntı Originally Posted by zeek24 Yazıyı Oku
    SpK'nın açtığı davanın borsaya dönmesi ile alakası yok yöneticilerin yanlış beyan ve yetkisini kötüye kullanması ile ilgili alakalı bir Dava. Neticesinde suçlu bile bulunsalar en fazla kabahatler kanunu'na göre 5 yıl cezası varmış

Haklarinda muhtelif davalar var.
    Heer birinden 5 yil yerseler carpın 5 ile...

1 tanesinden bile hüküm yeseler "yüz kızartıcı suç" bunlar.
    SPK , borsaya açık bir şirketin yönetimini bu mahluklara bırakmaz.
    Eğer GOLDAŞ şirketinin yönetimi "kayyum" v.s. bir farklı oluşuma verilebilse, o zaman GOLDAŞ' in içini boşaltanlara rücü edilebilir ..

Tabi o zamana kadar bizler dünya değiştirmiş oluruz.

Türkiyenin 1.problemi yargının yavaşlığı.
    Adamlar 2011 yılında gerçeğe aykırı beyannameye imza atmışlar yıl 2019 olmuş hâlâ bilirkişi raporu bekleniyor.

7. rkadaşlar hepinize merhaba, şirket hissesi tahtası kapandığında elinde bu hisse senedi olan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz, nasıl olduda şirket tahtası kapandı, kapanmadan önce hissenin hareketleri nasıldı, bilanço durumu nasıldı, bu hisse daha önce kar payı dağıtırmıydı, bedelsiz verirmiydi bu bilgileri bilen arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsa memnun olurum

Alıntı Originally Posted by kaleayan Yazıyı Oku
    rkadaşlar hepinize merhaba, şirket hissesi tahtası kapandığında elinde bu hisse senedi olan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz, nasıl olduda şirket tahtası kapandı, kapanmadan önce hissenin hareketleri nasıldı, bilanço durumu nasıldı, bu hisse daha önce kar payı dağıtırmıydı, bedelsiz verirmiydi bu bilgileri bilen arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsa memnun olurum
    Kardeş bunların kime ne faydası olacak
    Kapta şirketle ilgili haberleri ve eski blancolarini ve düzenleyici kurumların yazılarını bulabilirsin
    Amacında yazsa idin belki forumda yardımcı olacak arkadaş çıkardı
    Sağlıkla kalin

Sayfa 94/133 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •