Sayfa 79/133 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 625 - 632 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Hangi isimle yazarsan yaz niyetin belli..Goldaşta oynanan oyunu dünya alem biliyor. Nedir bu kadar kul hakkı düşmanlığın, İstediğin kadar hakaret et gerçekler ortada,
    Senin saldırıların arttıkça benim Goldaşın borsaya döneceğine inancım daha da artmaktadır

Geyik yapip durma yahu. Ne borsaya acilmasi, ortada sirket mirket yok. Kul hakki yiyen senin cok savundugun Yalinkayalar, ben degilim.

Burda para kurtarmanin tek yolu var. O da Ingiltere'de SocGen'e dava acmak. Ama o yapilirken de muhtemelen birileri paralarinizi cukkalayacak avukat gak guk diyerek.

3. Bana ne yalınkayadan, ben paramın peşindeyim, sen neyin peşindesin neden cesitli adlar altında yazıyorsun, sen kimin menfaatlerini kolluyorsun, neden buradaki arkadaşları yanlış yönlendiriyorsun?
    Tekrar yazıyorum sayın arkadaslarım;
    BİZLERDEN ÖZÜR DİLENEREK HUKUKA AYKIRI KARARLARIN DÜZELTİLEREK GOLDAŞ BORSADA DERHAL İŞLEME AÇILMALIDIR.. BUNUN BAŞKA BİR YOLU YOKTUR.
    BU HUKUKİ HATALAR HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE YAPILMIŞ VE BÜTÜN DÜNYA BUNA ŞAHİTTİR..
    Hacıvat sana burdan ekmek çıkmaz, hadi başka kapıya...

4. dümtek küfür edeceğim küfre yazık zira küfür yerinde edilmeli o zaman anlam ifade eder ona bile yazık...

iki ihtimal var sen görev gereği bu boş işlevsiz yazılar ile yalınkaya surtlanlarına hizmet ediyorsun

ikinci ihtimal ise mantık orgüsü kırılmış gerçek ile bsğı kopmuş birisin

her iki durumda kötü...

neyse blok koydum artık yoksun benim için...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5. Lütfen birisi, tarihsel belgeleri ile konuyu ortaya, koysun, cimer'e gönderelim. 40-50 kişi gönderse kesinlikle dikkate, alırlar ve, sorumlu kurumlardan bilgi isterler.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dünya duydu Goldaş olayını, daha kime müracaat edeceğiz, ortada hukuka aykırı işlem sırıtmakta, bana ne yalınkaya, bana ne fransız bankası, bana ne alman bankası..
    Onlar devletin işi, devlet vatandaşını korusun..Devlet organları hukuka uygun hareket etsin yeter..
    Hacıvat hangi isimle yazarsan yaz burada sana ekmek yok...

Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    dümtek küfür edeceğim küfre yazık zira küfür yerinde edilmeli o zaman anlam ifade eder ona bile yazık...

iki ihtimal var sen görev gereği bu boş işlevsiz yazılar ile yalınkaya surtlanlarına hizmet ediyorsun

ikinci ihtimal ise mantık orgüsü kırılmış gerçek ile bsğı kopmuş birisin

her iki durumda kötü...

neyse blok koydum artık yoksun benim için...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Bence her ikisi de. Salak sacma yazilar. Zaten daha once heriflerin avukatligini yapiyordu. Burda bos beles sacma sapan yazilar. Ortada sirket yok. Borsaya acilsinmis!

Herif her yazana "sen neyi ortbas ediyorsun, sen kimin adamisin, sen su nikle yaziyorsun, paramizi niye yiyorsun".. Contalari yanmis biris. Daha once pis pis hakaretler de ediyordu da.. bir ayligina cezasyi yedi, (yari) adam gibi yazmaya basladi sonra.

Bloklama bence, tek basina daha fazla azitiyor.

Bu hissenin ortaklari Ingiltere'de SocGen'den paralarini alir. O hemen hemen kesin. Yanliz o isle ugrasayim derken muhtemelen birileri paralarinizi da goturebilir. Bence yuklu lotu olan birisi kendi basina avukat bulsun, girissin bu ise.

Sultan II. Mahmut devrinde Mehmet Efendi isminde bir zat yaşarmış. Münasebetsizlikle şöhret bulmuş. Padişah bir gün onu dinleyip münasebetsizliğinin derecesini ölçmek istemiş. Efendiyi huzura getirmişler. Uzunca bir sohbet olmuş, ama adamda hiçbir münasebetsizlik yok. Nihayet sohbet sona erip Mehmet Efendi birkaç kese ihsan alarak oradan ayrılmış.

Aradan günler geçmiş. Sultan Mahmut Babıali’yi teftişten döndüğü bir sırada faytonuyla Cağaloğlu yokuşunu çıkmakta iken Mehmed Efendi arabacıya seslenmiş:

- Hünkara arzım vardır, bildiriniz.

Sultan Mahmud sesi tanıyıp " Galiba önemli bir maruzatı var" diyerek arabacısına bir lahza beklemesini söyler. Ne var ki yokuşun en dik olduğu noktada durmuşlardır ve atların orda zabtedilmeleri zordur; ayakları yokuş aşağı kaymaya başlar.

Mehmed Efendi gayet sakin, sorar:

- Padişahım, acaba zurna çalmasını bilir misiniz?

- Hayır, bilmem, der.

- Bendeniz de bilmem efendim.

- Öyle mi? der padişah, sözün sonunu bekleyerek. Bu sırada fayton da geri geri kaymaya başlamıştır. Mehmed Efendi devam eder:

- Evet efendimiz! Bursa’da halamın damadının bir yaşlı teyzezadesi vardır?

- Eee!?

- O da zurna çalmasını bilmez Efendimiz.

- Ya!..

- Vallahi efendimiz, hatta..

Arabanın yokuş aşağı gideceğinden korkan Sultan Mahmud dayanamayıp adamlarına bağırır:

- Çekin şu Münasebetsiz Mehmed Efendi’yi yolumdan yoksa ya ben bayılacağım; yahut atlar!

---
    Adama fayton ucurumdan ucmus diyoruz, adam arkamizdan kosup "Usta sen zurna calmayi biliyor musun? (olmayan sirketin tahtasi acilsinmis, sen neyi ortbas ediyorsunmus, sen kimin adamiymissin, sen su nikle yaziyorsunmus, paramizi niye yiyorsunmus...)" diyor! Muahahahahahaha.

Sayfa 79/133 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •