Sayfa 82/133 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 649 - 656 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Alıntı Originally Posted by taktekedüm Yazıyı Oku
    Ben dümbeleğin tersiyim o neyse ben onun tam tersi, yalancının ipliğini pazara çıkartmaktır görevim
    Iyi, pardon o zaman.

2.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Hacıvat, sana boşuna hacıvat demedim ben..
    Goldaşın borsadan nasıl atıldığını tüm dünya biliyor.
    Uğraşların boşuna, gerçekler balçıkla sıvanmaz..
    Adalet mutlaka tecelli edecektir.
    Kul hakkı üzerine bu kadar neden saldırıyorsun, iplerin kimin elinde?
    Dümbelek benim iplerim yaradanımın elinde Allahıma şükür bu yaşa kadar başka kimsenin eline geçmedi.Peki ya sen? Kimler çalıyor seni dümbelek? Hangi ritimi vursalar ona göre ses çıkartıyorsun. Herkese saldıran sensin sayfaya kim gelip fikir beyan etse babanın çiftliği gibi hemen saldırıya geçip yıldırmaya çalışıyorsun. Dümbelek benden sana bir tavsiye doğruyu yanlışı önce bir analiz et dostu düşmanı bi iyice tanı düşmanın ellerinden kurtul onların çaldığı ritimlerle ses çıkartma özgür bir dümbelek ol ve asıl muhatabına çıkart sesini
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

3. Ben alınterinin, parasının peşinde olan hiçbir arkadaşıma saldırmıyorum ve sonuna kadar onları destekliyorum.Herkes Goldaşın borsadan nasıl atıldığını biliyor
    Sen herkes değilsin.Sen tek kişisin, çeşitli uydurma isimlerle, kul hakkı peşine düşen insanlara saldırmak senin görevin..Diğer forumlarda da ayni işi yapıyorsun.Ipliğin pazara çıktı burda, Hacıvat söyle iplerin kimin elinde, hacıvat söyle Goldaşın mal varlığı, paraları, altınları kimin elinde...
    Adalet mutlaka tecelli edecek, çocuklarımın rızkını kimselere yedirmeyeceğim...

Adam forumda her yazana ithamda bulunuyor. Bu nasil seydir ya?

Herkese "sen tek kisisin" diyorsun. Herkes ayni seyi soyluyor, bir zirlayan sen varsin. Herkese o rumuz, bu rumuz diyorsun. Nasil bir kusbeyinlisin artik, yazanlar 15 sene, 20 sene bu forumda. 3 ay once gelen bir sensin!

"Git kankan Yalinkayadan iste parani" diyecegim de.. zaten bordrolarindasindir.

O 10 senenin gecen 1 senesini de unutma. Ben 9 sene sonra bunu su melih tiplemesine yaptigim gibi sana da yapacagim.

5.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Ben alınterinin, parasının peşinde olan hiçbir arkadaşıma saldırmıyorum ve sonuna kadar onları destekliyorum.Herkes Goldaşın borsadan nasıl atıldığını biliyor
    Sen herkes değilsin.Sen tek kişisin, çeşitli uydurma isimlerle, kul hakkı peşine düşen insanlara saldırmak senin görevin..Diğer forumlarda da ayni işi yapıyorsun.Ipliğin pazara çıktı burda, Hacıvat söyle iplerin kimin elinde, hacıvat söyle Goldaşın mal varlığı, paraları, altınları kimin elinde...
    Adalet mutlaka tecelli edecek, çocuklarımın rızkını kimselere yedirmeyeceğim...
    Güzelce yaz izah et, ben cimer, İMKB, SPK het kuruma başvuracağım söz!!

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Elinde paylaşacak belgesi olan lütfen yazsın. Hepimiz başvuralım. 30-40 tane şikayet giderse mutlaka, etkisi olur

7. Buradaki darbukacı bizzat ky'yi engelliyor, hiçbir şey yapmıyor. Tek yaptığı ağlanıp sızlanmak herhalde onu da ky'nin gazını almak için yapıyor!!

Arkadaşlar
    Dumbelek muhabbeti bize birşey
    Kazandırmak
    Birşey yapılabilir mi yapılamaz mı
    Bu daha önemli degilmi
    Burda fikir oluşturup karar verelim
    Sagliklar

Sayfa 82/133 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız