Sayfa 57/133 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 449 - 456 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    SocGen ile Goldas arasindaki islemlere Ingiliz mahkemelerinin soz sahibi olacagi yazilmis. Goldas hissedari olarak da SocGen'e karsi Ingilterede acilabilir ancak dava. Grup olarak toplanip internetten Ingiltereden bir avukat bulup ona bilgi sormak gerekiyor, mantiksal olarak. Karsida da aslinda parali bir kaz var. Birsey cikar mi ki bilinmez. Bir avukatla gorusulmeli. Benim anlamadigim bu IMKB-50 hissesi idi. Her gun tonlarca islem olurdu. Niye bir grup olusturulmamis ki?

değerli 666 evet çok haklısın ben diyorum ki sağlam tanımmış yani popiler bir ceza işte bu dolandırıcılık davalarına bakan sağlam bir kişilik ile grup olarak çalışırsak dediğin gibi karşımızda paralı bir kaz var bu çok doğru bir tesbitinizdi sayın 666 gercekten çok güzel bir noktayı yakaladınız adamlar paralı ve aktif ve dünyaca bilinen zaten hep pis işlerde bu socgen adı gecer yani banka zaten vukaatlı

2. sevgili 666 işte senin dediğin gibi bi umut bi ışık peşinde dolanıp heveslenip duruyoz

bende kayıtlı var bir avukat ingilterede bu dolandırıcılık davalarına bakıyor uluslar arası ciddi büyük işlere bakıyor

twıter adresi bende var ama nasıl iletişim kuracağımı bilmiyorum

https://twitter.com/KhadimAlHassan

3. Çalgıcılar sözüm ona birbirinize top atıyorsunuz ve buradaki küçük yatırımcılar ile küçücük beyninizle dalga geçmeye çalışıyorsunuz.
    Biz artık size ağzımızla gülmüyoruz.
    Siz artık bu konuda orta oyunununda ilerisine geçtiniz.
    Yapılan hukuki hatalar kabul edilecek küçük yatırımcının zararı tazmin edilerek Goldaş tahtası işleme açılacaktır.İşte çözüm budur.
    KRAK ÇIPLAK DİYORUM

4. yani benim bu davadan anladığım mahkeme golds bu işten aklayım hissedarlarada defolun gidin hakkınız varsa socgene dava açın önce tazminat verip sonra tazminatı kaldırmasıda bu oyunun bir parcası zaten bunların ingiliz ortağıda vardı bir nevi onuda bu işten kurtardı

dediğim gibi bu ingilizler işine gelmeyen bir karara imza atmaz ama bence golds yönetimi bu işte hissedara karşı sorumluluğunu yerine getirmediği için goldsmadurları olarak golds yönetiminede başta patronlara dolandırıcılık davası açmalıyız

çıkıp iki kelime etmiyorsa bunu hak ediyor demektir evet özetle goldsmadurlarıı hem golds sahiplerine hemde socgene dava açmalıdır ve ayrıca sorumluluğunu yerine getirmeyen spk yada ayrı dava açılmalıdır

ama bu temyizde tazminatın kaldırılması hiç yer almadı buda garip hiçbir haber yok

en iyis AİHM gidip alayına tazminat davası açmalı socgene goldaş yönetimine ve spkya
    Son düzenleme : tusubu34; 10-09-2018 saat: 05:45.

5. o zaman kayyuma devredilsin golds

kayyum istiyoruz golds işleme açın

6. Biz Goldaşı kurtarmaya, borsaya döndürmeye çalışıyoruz Goldaş üzerinde oynanan oyunların açıklanmasını istiyoruz.Tutmus başımıza kayyum belası sarmaya çalışıyor.Yağmurdan kaçarken doluya tutulacağız.
    İllaki küçük yatırımcının birikimi hiç edilecek.Goldaşın malvarlığının tamamı küçük yatırımcınındır.
    Allahım bizi cahil cüheladan koru.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM

7. hani nerde uğraşıyonuz daha bi açıklama yapmadınız köşe bucak sıcan gibi kaçıp duruyorsunuz

Merhaba,ben bu işlerde yeniyim.Küçük yatırımcıyım.Döviz alım satım yaparken kendimi borsada buldum.Kendi çapımda takip edip hisse senedi alıp satıyorum.Dolar gibi değil borsa.Çok fazla teknik bilgi gerekiyor.Şimdi size bir sorum olacak.Siz bu firmanın kağıtlarını aldınız ve firma hiç mi oldu?Bilgisizliğime verip bana teknik bilgi verebilir misiniz?

Sayfa 57/133 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •