Sayfa 24/133 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 185 - 192 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    ben ne diyorum.siz ne diyorsunuz.birilerinin ezberlettiği lafları burada tekrar ediyorsunuz.ya çok safsınız ya da mağdur olmayıp birilerinin borularini burada öttürüyorsunuz.
    Dünyanın sayılı kuyumculuk şirketi hukuka aykıri iflas ettiriliyor.ingiliz mahkemeleri hırsizlik yoktur diyor.ayni seyleri tekrarllıyorsunuz burada.sen ayni kişisin mutlaka
    yeterin artik ya.insanlara hakaret etmeyin ve salak yerine koymayin.aklı olan gerçekleri görüyor.kul hakkına saygı gösterin.
    goldaş hissesi satayım alırsan

2.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Ben ne diyorum.Siz ne diyorsunuz.Birilerinin ezberlettiği lafları burada tekrar ediyorsunuz.Ya çok safsınız ya da mağdur olmayıp birilerinin borularini burada öttürüyorsunuz.
    Dünyanın sayılı kuyumculuk şirketi hukuka aykıri iflas ettiriliyor.İngiliz mahkemeleri hırsizlik yoktur diyor.Ayni seyleri tekrarllıyorsunuz burada.Sen ayni kişisin mutlaka
    Yeterin artik ya.İnsanlara hakaret etmeyin ve salak yerine koymayin.Aklı olan gerçekleri görüyor.Kul hakkına saygı gösterin.
    Doğrusu sizin nerede yaşadığınızi merak ediyorum.Kul hakkını bize değil git Hırsız Yalinkayalara sor.Sana hakaret etmeyi asla düşünmüyorum ama anlayacağın dilde cevap vermek istedim. Çünkü sizinle geçmiş tecrubem var.O yüzden cevap vermede zorlanmiyorum. 2013 yılından bu yana Hırsız Yalinkayalar bir defa olsun basın açıklaması yaptimi tabiri yerindeyse yüreğine şu serptimi. Sen kaybettigin parayı caldinmi yoksa buldunmu yada alın terinle namusunlami kazandin. Ben şahsen alın terimle kazandım...neyse sana daha daha ne anlatayım zaten bildiğini okuyacaksın. Fikir üretmek için biraz oku oku...

3. Yeterin ya kimden besleniyorsaniz orada yayılın.
    Neden hirsizlıkla suçlama yapiyorsun.İngiliz mahkemelerinde bu oyunu bozdular.Sizin bu hirsizlik suçlamalarınızın Goldasa ve dolayısıyla biz küçük yatırimcilara ne kadar çok zarar verdiğini biliyorsunuz ve bunu bilerek yapıyorsunuz.
    Yalinkayalar senin dediğin gibi hırsiz olsalar hapse girerler.Bu suçlamaları yaparak suç işliyorsunuz
    Tam umutlandığımiz sırada saldırilarınizi arttırıyorsunuz.İngiliz mahkemeleri bu oyunu bozdu.
    Uluslarasi bankalar ve işbirlikçilerinin kirli emelleri ortaya çıkti.Bunu bütün dünya gördü.
    Güneş balçıkla sıvanmaz.
    Yeterin bütün arkadaşlar sizin saldırılarınizdan bıktık.Kul hakkına sayginiz yok anladık.Hic mi Allah korkunuz yok.Yalanlarınizi tekrarlayıp gunah işliyorsunuz.Çeşitli adlar altında yazıp durmayın.
    Ben aynı şeyleri yazmaktan bıktim.Artık cevap vermeyeceğim.Gerekirse arkadaşlar cevap verir.

4.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Ben ne diyorum.Siz ne diyorsunuz.Birilerinin ezberlettiği lafları burada tekrar ediyorsunuz.Ya çok safsınız ya da mağdur olmayıp birilerinin borularini burada öttürüyorsunuz.
    Dünyanın sayılı kuyumculuk şirketi hukuka aykıri iflas ettiriliyor.İngiliz mahkemeleri hırsizlik yoktur diyor.Ayni seyleri tekrarllıyorsunuz burada.Sen ayni kişisin mutlaka
    Yeterin artik ya.İnsanlara hakaret etmeyin ve salak yerine koymayin.Aklı olan gerçekleri görüyor.Kul hakkına saygı gösterin.
    Peki bu ak kaşık yalinkayalar iflasindan 30 gün önce üretimi olmayan yeri 20 milyon kar gösteren,aylar önce işçileri kapı dışarı Edip,konturole gelen SPK müfettişlerini dahi İngiliz ortakların deyip işçiyi kekleyen iflasindan birkaç hafta önce mMalideki madenleri satıp iflasa hazırlayan bu köpek soyları degilmiydi, onunda geç sen mynette aylarca milletle daşak geçen dumteksin.asil senin hissedar olduğun şüphelidir burda sakın ha bu yalinkayaları savunma birdaha,varsa bir duyumun paylaş.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yavv hadi onunda bir kenara geç yazılarını okuyan bu ********lere üzülücek, namuslu şerefli Allah korkusu olan bir patron bunca yıldır tek bir cümle dahi kullanmaması,İngiliz mahkemelerini kazanmasına rağmen bir söz dahi söylemesi nedir, bu yapılanlar insanlık dışı dir,

6. Burda senin ap acik algı operasyonu yaptığın bariz belli,amacınız nedir?,bu yorumlarinizdaki maksat nedir?niçin insanların ciğeri yanmisken bu tür savunmacı yorumlar yapıyorsunuz?

7. Ben kimseyi savunmuyorum.Ben yalnizca para mi kurtarma pesindeyim.
    Olaya genis acidan bakmadiğıniz icin gercekleri gormuyorsunuz.Önunuze konan kırik dokuk bilgilerle hareket ediyorsunuz
    Ayrica burasi yaririmci platformu işci platformu değil.Biz goldasin sahibiyiz
    Isciler kendj platformlarinda yaziyor ama bizim hakkimizla ilgili bir sey yok
    Doğru yapiyorlar.Herkes kendi hakkini savunmali

8. Kardeşlerim neden biribirinizi kırıyorsunuz. Yalıkayaların yıllarca yaptığı ********likleri biliyoruz. Çünkü bende her zaman goldaş vardı. hep katakulli hep dümen di. Ancak İngiliz mahkemeleri hırsızlık yok dedi , eeee şimdi bakalım hırsızlık yoksa türkiyede mahkeme ve spk ne yapacak. İnşallah tahta açılır ve 10 gün tavan olur.Biribirimizi üzmek yerine dayanışma gösterelim Bimer e Cimer e SPK ya yazalım tahtayı açtıralım. Allaha emanet olun

Sayfa 24/133 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •