Sayfa 104/133 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 825 - 832 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Göreve yeni başlamıştım.Bir arkadaşım medya holding hissesi al demişti.Aldım.. 3 ay sonra tahtası kapandı,gitti param ve emeklerim..kaç yıl oldu hatırlamıyorum.Kime ne diyelim.Haram olsun..YTD

Tetikciyi korona yedi anlasilan. Gecmis olsun.

Kardesim bunlarin mahkemesi vardi. SPK'nin actigi dava. Ona ne oldu, neler oluyor. Kimse bilmiyor mu?

4. Tüm GOLDAS mağdurlarının Ramazan Bayramını en içten dileklerim ile kutlar sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim, en kısa zamanda umutlarımızın gerçekleşmesi dileklerimle....

5. Cimer den SPK ya istediğiniz soruyu sormak gerekir...

Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    Tüm GOLDAS mağdurlarının Ramazan Bayramını en içten dileklerim ile kutlar sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim, en kısa zamanda umutlarımızın gerçekleşmesi dileklerimle....
    SPK nın tahtası kapalı şirketler bölümü vs.. başlık ile istediğiniz bilgileri talep ediniz ve burada paylaşınız... çok işinize yarar...
    YTD

6. Arkadaş bu şirket SPK nın kontrolunde değilmiydi İMKB de işlem görürken, bu kadar iflası verilinceye kadar bu hallere düşürülürken SPK ne iş yapıyordu da bizler bu kadar mağdur edildik. son dokuz aylık bilançosunda 20 milyon tl kar getiren İMKB50 şirketİ bir ayda göz altı pazarına atılıyor ve sonra içi boşaltıldı diye iflası veriliyor. Biz küçük yatırımcılar da uzun süre zarar açıklayıp kar getirdi diye GOLDAS hissesi aldık elimizde patladı 2012 de...Bu dönem de imkb de işlem gören bu şirketleri denetleyip de küçük yatırımcıyı uyarması gereken bir kurum SPK değilmiydi acaba...

7. İngiliz mahkemelerinin goldas şirketi için verdiği karar doğrultusunda şirketin 2008 den bu güne kadar olan zarar ziyan çalışması ile görevlendirilen uluslar arası tarafsız bir muhasebe denetim şirketi halen raporlarını bir türlü açıklayamadı..Neden acaba...Acaba açıkladı da küçük yatırımcıya mı bilgi verilmiyor veya bilgi saklanıyor bir türlü anlayamadım..Net bilgisi olan bir arkadaşımız var mı?..

8. birisi malını yiyemeden koronadan öldü gitti Allah taksiratını affetsin
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

Sayfa 104/133 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •