Sayfa 116/133 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 921 - 928 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Teşekkürler sn cinali.ilk gün iade etmişler 2.gün tekrar gönderince geçmiş hesabıma..
    Yazık insanların hisseleri paraları hiç yerine gidiyor.Hiç bi yaptırım uygulayan yok.Olan hep borsa yatırımcısına çıkıyor fatura..

2. GOLDAS Şirketine 31,12,2012 tarihinde devredileceği bildirilen Mali Devleti altın madenlerini vermemek için 21,12,2012 tarihinde iç kargaşa bahane edilerek askeri operasyon düzenlendiği söylenen Fransa Hükümeti ülkede sıkı yönetim ilan ettirerek, uluslar arası anlaşmaları askıya aldırarak , Goldas a devredilmesi gereken altın madenlerini devrini askıya aldırdığı iddia edilmiş ve şimdi aynı Fransa askeri varlığını geri çekme kararı almış..Yani muhtemelen sıkı yönetim kalktığı zaman madenler acaba GOLDAS devri yapılacakmı acaba...Hayırlısı...Hakkım haram olsun ama...

3. Geçde olsa Adalet bekliyorum,
    Yıl olmuş 2022. Halen çözülemeyen bir adalet var ortada. İngiliz adaleti goldaşı haklı buldu çözdü karara bağladı, Türk adaleti neyi bekliyor. Bitsin artık bu çile.

4. Uyaptan davanız ile ilgili yere tıkla
    Dosyaları oku arkadaş...
    Bizi de bilgilendir...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5. Hepimiz biliyoruz fetöcü kumpas sonucu Goldasa çöktüler, planli ve programli ve sistemli birsekilde... Çok yazdık buralarda sesimizi duyurmaya çaliştik, trolların saldırisina ugradik, goldaş soygununu çarpitmaya calıştılar, bizi umutsuzluga süruklemek için çok uğraştılar, basarida sağladilar, bu forumu okuyanlar benim nasıl hakaretlere ugradiğimi okumuslardir, ama kimse arkamda durmadı ne yazikk ki
    Kimse umudunu kaybetmesin, ülkede gercek adalet sağlaninca mutlaka hisselerimize kavusacağiz ve goldas borsaya dönecektir

6.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Kimse umudunu kaybetmesin, ülkede gercek adalet sağlaninca mutlaka hisselerimize kavusacağiz ve goldas borsaya dönecektir
    Adalet ne zaman sağlanır. Şu an yandı bitti kül oldu. 🚨

7. geri döner mi dersiniz bist 50 de işlem görüyordu sanırım

Sayfa 116/133 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •