Sayfa 88/133 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 697 - 704 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Hisse başlığında hisse harici paylasim yapmıyoruz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Benim sevdam Goldaş.Çünkü bütün param goldaş hisselerinde.Ben yalnızca goldas konuşuyorum.
    Biz küçük yatırımcıları borsada koruyucu hiçbir yasa yok. Biz yatırımlarımızı Goldaş borsaya döndüğü takdirde geri alabiliriz.BUNUN BAŞKA ÇIKAR YOLU YOKTUR
    Eğer biraz vicdan varsa hukuka uyulmasını talep ediyorum.Kimseden bir sadaka, bir himmet beklemiyorum.
    Yalnızca insan hakları, yalnızca hukuk kurallarına uyun.
    Bizde insanız, bizde bu ülkede yaşıyoruz..

Kardes yeter. Bir baska yere git. 100 tane mesaj yazdin hepsi ayni bos sey (213 tane olmus!). Olmayan sirket borsaya donsunmus. Birak insanlar faydali bir paylasim yapsin.

zeek, Haziran'daki SPK davasini takip eden bir sen vardin. Ona ne oldu?

5. Uzel traktör madurları.

https://m.youtube.com/watch?v=HVG8ZOFSFZM

Adam herkese hakaret ediyor, zan altinda birakiyor, ithamda bulunuyor bir senedir. O almamis sen nasil almissin ki?

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Adam herkese hakaret ediyor, zan altinda birakiyor, ithamda bulunuyor bir senedir. O almamis sen nasil almissin ki?
    Üst akıl karanlık ilişkiler,bir organizasyon bu dümbelek herkes olabilir. Kimin adamı olduğu belli belki de o adamlardan birisi bile olabilir. Altınlar cukkada burada hedef şaşırtıp insanlara yanlış hedef göstererek sularını soğutup işlevsiz hale getirmek. Bizde enayiyiz ya kimin yamuk kimin doğru olduğunu anlayamıyoruz. Zübükzadelere ölüm yaşasın tam bağımsız yatırımcı.
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

8.  Alıntı Originally Posted by taktekedüm Yazıyı Oku
    kim vurduyamı gitti nöördü bu bebe sesi soluğu çıkmaayyö??
    Hacivat burdayım. ..bir yere gittiğim yok.

Sen kime hizmet ediyor sun Hacivat.
    Yalinkayalarin ne suçu var.paramizi devlet versin bize. Borsaya geri dönelim. DERMİŞİM. .

Gorevi ben devraldım. ...

Arkadaş tatilde..nöbetçi benim.

Şaka bir yana ...yapılacak ne var sizce.Dilek ve temennilerden farklı.
    Borsa işlemine açılsın. Biz de satip kurtarak.Müracaat etmiş mi ki kefere.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 88/133 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •