Sayfa 84/133 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 665 - 672 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Hacıvat,
    Sen birilerinin maaşlı adamı olmasan çeşitli isimler altında bu formda yazarak, bizlerin umutlarını, hak ve adalet arayışımızın önünde engel olmassın,
    Hangi adla yazarsan yaz, sırıtıyorsun, kendini gizleyemezsin...

2.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Hacıvat,
    Sen birilerinin maaşlı adamı olmasan çeşitli isimler altında bu formda yazarak, bizlerin umutlarını, hak ve adalet arayışımızın önünde engel olmassın,
    Hangi adla yazarsan yaz, sırıtıyorsun, kendini gizleyemezsin...
    Dümbelekistan hak ve adalet arayışı adına buraya yazmak dışında yapmış olduğun tek şeyi yazar mısın? Mantıklıysa bende peşinden geleceğim
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

3. Ne kadar da belli goldaşla ilgin olmadığı.
    Sana kimse anlatmamış herhalde goldaşın borsadan nasıl atıldığını.
    Senden ne istiyorlarsa onu yazıyorsun ve buralardan besleniyorsun.
    Biz insanız, benim peşımden gelme, kimsenin peşındende gitme insanları hayvanlardan ayıran en önemli özellik her insanın söyleyecek bir sözü olmasıdır. Söyleyecek sözü olmayan insan değildir.
    Goldaşın mal varlığı, altınları, paraları kimlerin elinde buna cevap verirsen buradaki benim gibi mağdur arkadaşları aydınlatırsın..

4.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Ne kadar da belli goldaşla ilgin olmadığı.
    Sana kimse anlatmamış herhalde goldaşın borsadan nasıl atıldığını.
    Senden ne istiyorlarsa onu yazıyorsun ve buralardan besleniyorsun.
    Biz insanız, benim peşımden gelme, kimsenin peşındende gitme insanları hayvanlardan ayıran en önemli özellik her insanın söyleyecek bir sözü olmasıdır. Söyleyecek sözü olmayan insan değildir.
    Goldaşın mal varlığı, altınları, paraları kimlerin elinde buna cevap verirsen buradaki benim gibi mağdur arkadaşları aydınlatırsın..
    Senin söyleyecek sözün yok sürekli aynı şeyleri yazarak hak aradığını düşünüyorsun ne oluyorsun bu durumda? Senin görevin Dumankayaları aklamak onların üzerindeki asıl suçu etkisiz hale getirerek hedefi saptırmak. Paralı uşak dümbelekistan gelmiş burada kul hakkı çocuklarımın hakkı vs türlü terane. Diyorum sana paran Dumankayalarda git al. Param kimde diye sorma bir dahada.

5. Burada bulunma amacın nedir?

6. Dumankaya kim?

7.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Dumankaya kim?
    Yalınkaya yazacaktım dümbelek yanlışlıkla Dumankaya yazmışım. burada bulunma amacım seninle aynı değil. milletin gazını almak için burada değilim. Yalınkayalara karşı insanlara sevgi pompalatmak için burada bulunmuyorum.Sen gerçekten hissedar olsan ve yıllardır tüm taşları yerli yerine oturtmuş olsanyakasına yapışacağın kişilerin Yalınkayalar olduğunu bilirsin. Ama sen onlara laf söyleyene direk saldırıp yıldırma politikası uyguluyorsun.Buda insanların kafasında bir sürü soru işareti yaratıyor. Buraya yazmak dışında ne yaptın diyorum cevap yok saldırı var. Fikir söylüyoruz saldırı var. Sen mağdurmusun ??bence değilsin

8. Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 84/133 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •