Sayfa 86/132 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 681 - 688 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Hacıvat buradayım, bir yere gitmiyorum,
    Hukukun uygulanmasını istiyorum.
    Senin saldırıların , benim hakkımı savunmamı engelleyemez.
    Hangi adla ve kimin adına burada bulunuyorsan bulun, kimin menfaatlerini savunuyorsan savun, mutlaka günün birinde adalet gerçekleşecek,
    Ekonomistlere, borsa yorumcularına sesleniyorum;
    Goldaş üzerinde oynanan oyunları bildiği halde açıklamayanlar dilsiz şeytandır.
    Hacıvat söyle bakalım,
    Borsada, küçük yatırımcıyı koruyan, hisselerini güvence altına bir yasa var mı?
    Goldaş, borsadan yerel mahkemece verilen iflas kararı sonucu çıkarılmadı mı?
    Uluslararası bir altın ticaretinde İngiliz mahkemeleri yetkili olduğu halde yerel mahkeme neden bu davaya baktı?
    Yargıtay iki kez iflas kararını bozmasına rağmen yerel mahkeme neden kararında ısrar etti?
    Mahkemenin verdiği iflas kararı sonucu yalnızca küçük yatırımcı mağdur olmadı mi?
    Hacıvat,
    Olayı sulandırıp ta onu bunu koruyon diye camur atma, benim kimin safında olduğum kimin yanında olduğum belli,
    Hukuka uygun hareket edilmesi, Goldaşın borsaya alınarak biz küçük yatırımcıların zararı tazmin edilmelidir.
    Hacıvat,
    Sende goldasın altınları, paraları. Mal varlıkları kimlerin elinde onları tesbit et te hayırlı bir iş yapmış ol
    Sakin ol be dümbelekistan bir gün sesin çıkmayınca korktum Allah geçinden versin kederden göçtün falan sandım sessiz bırakma buraları
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

2. Gidiyormuyuz filoryaya beyler bitiremediniz yıllardır bu boş muhabbeti

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by taktekedüm Yazıyı Oku
    Sakin ol be dümbelekistan bir gün sesin çıkmayınca korktum Allah geçinden versin kederden göçtün falan sandım sessiz bırakma buraları
    Muahahaha. Ben de ne guzel ceza yedi salak sacma seyleri yazamayacak zannetmistim. Adam butun topigi ayni tek mesaja sigacak sey ile isgal etti.

Hic de korkmadim. Hatta tezden olsun. Sahtekari savunan bana gore sahtekardir. Hele hele kendi parasini kurtarmak icin sahtekarin savunuculugunu yapan ondan da beterdir.

4.  Alıntı Originally Posted by taktekedüm Yazıyı Oku
    Şu adamı alıntılayıp paye verdiğin saçma mesajını okumama sebebiyet verdiğinden

onu yermen bile ona lutuf zira...

bu nedenle sanada Blok koydum

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5.  Alıntı Originally Posted by AVRASYA Yazıyı Oku
    Gidiyormuyuz filoryaya beyler bitiremediniz yıllardır bu boş muhabbeti

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İnsanımız böyle malesef boş beleş
    hak arama yok anca şikayet

Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Arkadaslar, okumadiniz mi? Adamin iscileri 3 sene idip geldi oraya, pankart asti. 11 aylik maaslarini alamamislar. Kimse birsey alamadi hala. Gitseniz ne olacak? Ha gidip bir soveyim diyorsaniz, o baska.

Goldaş İşçileri

6 Haziran 2016 ·
    ..

DİRENEN GOLDAŞ İŞÇİLERİ 116 haftadır alınteri karşılığı haklarına sahip çıkmaya devam ettiler 05 06 2016 pazar saat 16:20 de goldaş patronları hasan ve sedat yalınkaya kardeşlerinin florya daki evlerinin önüne giderek haklarını istediler.işçiler gür sesleriyle halk düşmanları işçi düşmanları haklarımızı derhal iade edin biz işçiler haklarımızı almadan peşinizi bırakmayacağız hırsızlar diyerek haykırdılar. İŞÇİLER;
    GOLDAŞTAN HAKKIMIZI İSTİYORUZ.
    HASAN YALINKAYA YA HAKKIMIZI YEDİRMEYİZ.
    SEDAT YALINKAYA YA HAKKIMIZI YEDİRMEYİZ .
    İŞÇİYİZ HAKLIYIZ KAZANACAĞIZ.
    sloganları atarak 1 saat hak arama eylemi gerçekleştirdiler.

Haklarımızı çalan, alınterimizi sömüren Yalınkaya Holding'e karşı verdiğimiz emek mücadelesi kaldığı yerden devam etmektedir. 07.08.2016 pazar günü saat 10.35'de Yalınkaya Holding sahipleri Hasan ve Mehmet Sedat Yalınkaya'nın yaşadığı Florya'daki lüks villalarının önüne giderek pankartlarımızı bahçe parmaklıklarına asarak eylemimizi başlattık. Bu sırada çay içip gazete okumak için balkona çıkan Hasan Yalınkaya'yı farkettik. Nitelikli dolandırıcı Hasan Yalınkaya'ya doğru yüksek sesle "emek hırsızı Hasan Yalınkaya haklarımızı derhal iade et, işçi düşmanlığından vazgeç, hırsızlığın bedelini ödeyeceksin" diye bağırdık. Hasan Yalınkaya, Direnen İşçilerle yüzleşmeye dayanamayarak evin içine kaçtı bunun üzerine bizde yüksek sesle sloganlarımızı haykırdık. Yaklaşık 30 dakika sonra Yalınkaya'ların şikayetiyle bir polis ekibi geldi ve yasa dışı flama açtığımız ihbarı üzerine geldiklerini söylediler. Herhangi bir yasa dışı flama olmadığını gören polisler arabadan bile çıkmadan geri gittiler. Eylemimizi yaklaşık 1,5 saatin ardından bitirmek üzereyken bu sefer de sivil bir Ford Connect ile 2 tane sivil polis geldi ve eylemimizin OHAL kapsamında yasak olduğunu iddia ederek pankartlarımızın iplerini ellerindeki çakıyla keserek düşürdüler. Pankartlarımızı topladıktan sonra sivil polislerin önünde sloganlarımızı tekrar atarak sonuna kadar direneceğimizi ve OHAL'de de bu halde de tekrar geleceğimizi ve direnişimizi sürdüreceğimizi belirterek alandan ayrıldık. Güvenlik güçlerinin halkın, emekçinin değil de dolandırıcı, hırsız bir avuç burjuvanın hizmetinde olduğu tekrar açığa çıktı. Ne Darbe ne OHAL emek mücadelemizi engelleyemeyecektir. Hayatı Yalınkaya kardeşlere zindan etmeye devam edeceğiz. Bu bir onur mücadelesidir. Goldaştan Hakkımızı İstiyoruz! İşçiyiz Haklıyız Kazanacağız!

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Muahahaha. Ben de ne guzel ceza yedi salak sacma seyleri yazamayacak zannetmistim. Adam butun topigi ayni tek mesaja sigacak sey ile isgal etti.

Hic de korkmadim. Hatta tezden olsun. Sahtekari savunan bana gore sahtekardir. Hele hele kendi parasini kurtarmak icin sahtekarin savunuculugunu yapan ondan da beterdir.
    Dümbelek giderse eğlence biter. Ne çalacaksın nasıl ritim atacaksın? Ciddiye alan yok sadece eğlence unsuru dümbelekistan.

8.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Şu adamı alıntılayıp paye verdiğin saçma mesajını okumama sebebiyet verdiğinden

onu yermen bile ona lutuf zira...

bu nedenle sanada Blok koydum

Blok koydun bende yandım bittim kavruldum. Ne yapsam ki? Nerelere gitsem? İki eğleniyoruz şurda onuda çok görüyonuz arkadaş

Sayfa 86/132 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •