Sayfa 96/133 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 761 - 768 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Sen yeterki goldaşın altınları, paraları, malı mülkü kimlerin elinde onu söyle,
    La kardes, adamlar caldi. 2004'te basladilar alaveraya dalaveraya. SPK butun finansallari fiktif dedi. Adam sahtekarlikla aldigi yuzmilyonlarca lotu bile sizlere gecirdi. Neyin kafasindasin sen hala ya.

@zeek24
    Durum?

3. Bu rapor okunmalı. .....

Burada devletin de sorumlu olduğu vurgulanmış.

Sonuç için değil de vurgunu anlamak için ibretlik.

http://www.marmaratimes.com/mobil/ko...in-raporu.html

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Raporu okudum
    Gerçi bilinen birşeydi ama goldaş üzerinde oynanan oyunları bir defa daha ortaya koymuş.
    Kimi kime şikayet edelim.
    Bu devletin bir ayıbı değil mi?
    Biz küçük yatırımcılardan özür dilenerek , hisse senetlerine yatırdığımız para faizi ile bizlere ödenmesi gerekmez mi?
    Neden goldaş olayının üzerine gidilemiyor, kimler engelleme yapıyor?
    Göz göre göre hukuka aykırı bir şekilde soyulmayı kabullenemiyorum..
    NEDEN BENİ YASAKLAYIP , ENGELLİYORSUNUZ?

5. Raporu yaklaşık 100 kisi girip bakmış.

Forum bilgi paylaşım yeri.kurallari mevcut.kurallara uymayip bilgi paylaşımı yerine birileri hedef alınıp hakaret olmazsa niye yasaklasınlar.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu forumda diyorum. 10 gündür foruma giremedim.Ne gücü varsa yasaklatabiliyor

7. Goldaş olayı mutlaka ayrıntılı bir şekilde zaman içinde incelenecektir.
    Şimdi neden incelenemiyor? Bilemiyorum
    Ona siz küçük yatırımcı arkadaşlarım cevap verecek. Katkılarınızı bekliyorum.
    Lütfen elinde goldaş hissesi olmayanlar yazmasın.Olayı sulandırıp algı yönetimi yapmasınlar. İnsan olsunlar ve emek verecekleri bir iş bulsunlar.

8. https://ilan.gov.tr/detay-iflas-huku...ml?searchText=

BAKIRKÖY 1. İCRA DAİRESİ
    Adi tasfiye ve iflasın açıldığına dair ilanen tebliğ

BAKIRKÖY 1. İCRA DAİRESİ
    Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları

Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı

BİK İlan No : ILN01041589
    Yayınlandığı Gazeteler

YENİ AKİT 23.08.2019
    Gazetenin Diğer Aktif İlanları
    Gazetenin Sitesine Git

TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ

Tebligat İlanı Nedir?

Dosya Numarası

:

2019/70 İFLAS

Tebligat Konusu

:

Müflis: Goldaş Kuyumculuk Sanayi İthalat İhracat A.Ş.

Tebligat Muhatabı

:

Alacaklılar ve 3. Şahıslar

Toplantı Tarihi

:

27.09.2019 14:30

İlan Metni

T.C.BAKIRKÖY1. İCRA DAİRESİ

2019/70 İFLAS
    ADİ TASFİYE VE İFLASIN AÇILMASININ

Müflisin adı soyadı ve adresi : Goldaş Kuyumculuk Sanayi İthalat İhracat A.Ş.
    (Sicil No : 294792-0 - VD. 3960055358 )
    Eğitim Mah. 1. Açıkgöz Sok. Ensar İş Merkezi No : 24 Kat : 1 D.4 Hasanpaşa Kadıköy/İstanbul
    İflasın açıldığı tarih ve saat : 27/06/2019 Tarih ve Saat : 10:39
    Bakırköy 3. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2019/153 Esas sayılı dosyasından iflasına karar verilmiş olan yukarıda ismi ve adresi yazılı müflis hakkındaki tasfiyenin şimdilik Adi Tasfiye şeklinde icrası tensip kılınmış olduğundan:
    1 - Müflisten alacaklı olanlarla taşınır ve taşınmazlar üzerinde istihkak iddiasında bulunanlar ilandan itibaren bir ay (*) içinde Bakırköy 1. İcra ve İflas Dairesine yazılı olarak alacak ve istihkak iddialarını kaydettirmeleri ve delillerini (senet, defter, hülasası vesaire) nin asıl veya onaylı örneklerini tevdi etmeleri,
    2 - Müflise borçlu olanların aynı süre içinde kendilerini ve borçlarını bildirmeleri, aksi halin İcra ve İflas Kanununun 336 ncı maddesi uyarınca cezai sorumluluğu gerektireceği.
    3 - Müflisin mallarını her ne suretle olursa olsun ellerinde bulunduranlar, o mallar üzerindeki kanuni hakları saklı kalmak şartıyla bunları aynı süre içinde iflas dairesi emrine tevdi etmeleri ve etmezlerse geçerli mazeretleri bulunmadıkça cezai sorumluluğa uğrayacakları ve rüçhan haklarından mahrum kalacakları,
    4 - 27/09/2019 Cuma günü Saat 14:30 de Bakırköy 1. İcra ve İflas Müdürlüğünde ilk toplantı yapılacağından alacaklıların bu toplantıya gelmeleri veya yetkili bir vekil göndermeleri ve aynı zamanda müflis ile müşterek borçlu olanlar ve kefillerinin ve borcu tekeffül edenlerin veya bunların vekillerinin bu toplantıda hazır bulunmaya hakları olduğu ilan olunur.
    * 1- Pek uzak yerlerde veya yabancı ülkelerde ikamet eden alacaklılar için süre uzatılabilir.
    2- Reddedilen bir mirasın tasfiyesi lazım geldiginde miras hükümleri gereğince evvelce alacaklılar davet edilmişse 1 numaralı bentteki süre (10) güne indirilir.
    ** : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 70'e karşılık gelmektedir

Sayfa 96/133 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •