Sayfa 125/133 İlkİlk ... 2575115123124125126127 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by HYPATAI Yazıyı Oku
    http://https://spk.gov.tr/data/61e0b...d1/2013_40.pdf

raporda herşey açık ve net...geri dönüşü çok zor gibi...
    Ülkemizde evet.
    Nitelikli dolandırıcılık raporlar muhasebe kayıtları hepsi düzmece
    Adaletin varmı dünya?
    Hırsız vaaaaaar

2. 2012 yılında dolar 5 tl iken 449.957.423 tl yi Berr ve perle madencilik hesaplarına aktarmışlar. on yıldır orda yatıyor.(yemediyseler)tazminat cabası...bende hatırı sayılır para kaybettim bu hissede.Umut fakirin ekmeği derler...açılmasını umut ediyoruz....Hiçbir yerde haber yok...vicdanlarına kalmışız...

3.  Alıntı Originally Posted by HYPATAI Yazıyı Oku
    2012 yılında dolar 5 tl iken 449.957.423 tl yi Berr ve perle madencilik hesaplarına aktarmışlar. on yıldır orda yatıyor.(yemediyseler)tazminat cabası...bende hatırı sayılır para kaybettim bu hissede.Umut fakirin ekmeği derler...açılmasını umut ediyoruz....Hiçbir yerde haber yok...vicdanlarına kalmışız...
    Güzel ülkemde bu gibi hırsızlar ile bu iş çok zor. Utanmadan birde şirketlerin üst yönetiminde halen görev alabiliyorlar ayrıca bunları bünyelerinde çalıştıran firmalarada şaşıyorum. Kim şirketinde bu tarz düzenbaz sahtekar karakter çalıştırı 😃
    Ayrıca baklava çalan hapis yatıyor toplumdan ayrıştırılıyor ve hatta adli sicil kaydı oluyor ama bu şekilde nitelikli işlerin eser sahipleri ortalarda itibarla dolaşıyor.
    Mesala bu olay Kenya’da Nijerya'da yada sudan da olsa acaba hukuk sistemi ne şekilde bu konuyu değerlendirirdi. Altın yok, altının parası yok şirketin borsadaki parasıda yok. Istakayı iyi tebeşirlemişler, ve 3 band iyi çalışmışlar. 😀 işin enterasan tarafı soran sorgulayanda yok. 😃 Ne güzel bir dünya yaratmışlar, tebrik etmek lazım.
    Üniversiteler de ders niteliğinde hatta doktora tezi düzeyinde bir konu oluştırmuşlar 😃 mk

4. 2012 yılında dolar 2 TL idi.

5. Devlet neden vardır? İnsanlar mal ve can güvenligini kurmak için devlet kurmuşlar, devleti idare etsin diye idareci seçmişler, Ben bu kişilerin vicdanlarına sesleniyorum;
    Lütfen yasaları uygulayın, mahkeme kararlarına uyun, bizim gibi sizin de aileniz var, geceleri huzurlu uyuyun, binlerce mağdur insanın ahını almayın
    Unutmayın ki vicdan sahibi olmayanın dini de imanı da yoktur.
    10 yıldır ilgilenmediniz, cehennem hayatı yaşattınız bizlere.,
    Yeter gerçekten yeter, adalet istiyoruz..

6.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Devlet neden vardır? İnsanlar mal ve can güvenligini kurmak için devlet kurmuşlar, devleti idare etsin diye idareci seçmişler, Ben bu kişilerin vicdanlarına sesleniyorum;
    Lütfen yasaları uygulayın, mahkeme kararlarına uyun, bizim gibi sizin de aileniz var, geceleri huzurlu uyuyun, binlerce mağdur insanın ahını almayın
    Unutmayın ki vicdan sahibi olmayanın dini de imanı da yoktur.
    10 yıldır ilgilenmediniz, cehennem hayatı yaşattınız bizlere.,
    Yeter gerçekten yeter, adalet istiyoruz..
    Bunların vicdanları dinleri imanları para olmuş.
    Bakınız, hisselerin parası yok ortada, tonlarca altınlar ve paralarıda yok ayrıca, adamlarda yok ortada, koca 10 küsür yılı hiç ettiler….,,, hırsız vaaaar.

7.  Alıntı Originally Posted by Goldaszede Yazıyı Oku
    Bunların vicdanları dinleri imanları para olmuş.
    Bakınız, hisselerin parası yok ortada, tonlarca altınlar ve paralarıda yok ayrıca, adamlarda yok ortada, koca 10 küsür yılı hiç ettiler….,,, hırsız vaaaar.
    Hırsızlardan ses seda çıkmıyor uzun süredir.
    La Casa De Goldaş 🤪

8. Devlet organları suçlulardan icazet beklememeli yasaları uygulamalıdır...Bence...

Sayfa 125/133 İlkİlk ... 2575115123124125126127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •