Sayfa 129/133 İlkİlk ... 2979119127128129130131 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Adaleti saglamasini, seni korumasini bekledigin devlet dolandirici ile birlikte olup seni soyuyor. Sedat Peker anlatti ya. %6 komisyon. Biz de bu gordugumuz sahtekarliklari otorite nasil gormuyor diye dusunuyoruz.

Ta 2004 senesinden beri bu pisliklere karismis, kac kere ceza yemis adama 40 milyon lot tahsisli. 6 aydan once bosaltiyor. 1 sene sonra bu sefer 80 milyon lot tahsisliye izin veriliyor. Olmaz arkadas boyle sey. Otorite dolandirici olmasa bu dolandiricilar birsey yapamaz kimseye. Olmayan lotlari da almazdiniz.

Nasil bir ortamdir be. Her tarafi kokusmus.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Biraraya gelip ne yapacaksin. Bunu sana yaptiran yasama-yurutme-yargiyi da kontrol ediyor.
    Ne dediysek o. Gormeyen kalmamistir umarim.

Alıntı Originally Posted by goldas_madur Yazıyı Oku
    Merhaba, 2020/381 - Bakırköy 3. Asliye Ceza Mahkemesi - Ceza Dava Dosyası sonucunu bilmeyenler için ;
    xxx Yalınkaya :
    ...

sanığın pişmanlık duyup tekrar suç işlemeyeceği konusunda mahkememizce kanaat oluşması nedeni ile;
    1 YIL 8 AY HAPİS CEZASININ TCK MD. 51 UYARINCA ERTELENMESİNE;

2. "2 yil hapis verilip" hayır ,
    hapis cezası ertelendi.
    ....
    tahminim istinaf mahkemesinden de beraat ederler artık, bi o kaldı.

3. Birde bunun ilahi adaleti var,

Ben çoçuklarımın rızkını, alınterimi birikimimi, bu şirketin hissesine yatırdım.
    Dünya adaleti ile 10 senedir elimdekiler sıfır,
    İlahi adalete muhtacız. Benim paramı kimler çalıp yedi ise yedi ceddinin boğazında ateş olsun. Amin “

4. Yeni adli yıl açılmış.
    Hayırlısı olsun.
    Adalet mülkün temelidir.
    Piyasada içeri atılacak çok hırsız vaaaar

5. Goldas hisse senedi olan kurumsal yatırımcılar ne yapıyorlar acaba çok merak ediyorum...

6. Baklava çalanlara verilen ceza…

Adalet, herkese eşit davranmak, herkese hak ettiğini vermek, hak ve hukuka uymaktır. Bir toplumda adalete uyulduğunda orada huzur ve güven oluşur. Huzur ve güvenin olduğu yerde de mutluluk olur. Mutlu ve huzurlu toplumlar kalkınmada daha başarılı olurlar.
    Bizim ülkemizde ise adalet örümcek ağı gibidir. Büyük sinekler deler geçer, küçükleri ise takılıp kalır.
    Milyarlarca liralık yolsuzluk yapanlar, karşısında adalet sağır ve dilsizi oynarken küçük çocuklar karşısında ise aslan kesilir.

Devamı … https://www.yurtgazetesi.com.tr/serv...e-adalet-18732

7. Nitelikli hırsızlar ile dolu etrafımız .
    Hırsız vaaaar.

* Kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'e 11 bin 196 yıl hapis cezası verildi.

Goldaş ile alın terimi çalanların, buna çanak tutanların, görüp bilipte susanların, bunlara imkan sağlayan satılmışların yedi sülalesi ne bu dünyada ne öbür dünyada rahat yüzü görmesin, Amin.

Hirsiz her yerde olur onda sorun yok Goldaszede.

Seni hirsizdan koruyacak olan otoritedir. Gorevi o.

Bu herifler ta 2004 senesinden beri kirli islere karismislardi (yurt disinda fon acip hisse manipulasyonlari, vs).

Yapilanlar desifre edilmesin diye hisseneti bile mahkemeye vermislerdi (Sn. Objektif kazandi o davayi). Bu forumda topigi olmayan tek hisse idi.

Goldas hissesi ufak tefek bir tahta degildi, 30 endeksine bile girmisti.

Ben simdiye kadar gerek bu topikte, gerek baska yerde hep SPK'yi savundum. Burda bile "Adamin sutu bozuk, onlar ne yapsin" dedim SPK'yi suclayanlara.

Ta ki Marka Holding'deki dolandiriciliga 2 sene sahit olana kadar (2017-18). Yine de tereddutum vardi ama Sedat Peker'in aciklamalari son noktayi koydu. Adamin bahsettigi Marka Holding idi! Ordaki dolandiciyi hakki yenmis patron gibi gostermeye calisti ama onemli degil. Rusvet baglarini acikladi.

Ulkemiz icin, yatirim yapmaya calisanlar icin cok aci. O kadar insanin emegi calindi.

Sayfa 129/133 İlkİlk ... 2979119127128129130131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •