Sayfa 78/132 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 617 - 624 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Dumtek komik değilsin artık,

şu sorulara cevap ver

1. boş yazıp çizmek ne kazandırıyor?

2. hukuki bir girişimin/iz oldu mu?

3. spk için suç duyurunuz oldu mu?

4.yalınkayaları dava ettiniz mi?

özetle 6-7 hesap açıp iyi polis kötü polis veya hacivat karagöz oyununuz kabak tadı verdi veriyor...

derdimiz paralarımızı geri almak bu pisliklerden...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    özetle 6-7 hesap açıp iyi polis kötü polis veya hacivat karagöz oyununuz kabak tadı verdi veriyor...
    Muahahahaha. Kapasite o kadar.

3. Eee yalınkayalara ziyarete ne zaman gidiyoruz

4. Sen kimi ziyarete gidersen git, kimin elini ayağını öpersen öp bizleri ilgilendirmez.Neden çeşitli adlarla yazıyorsun, böyle yapmakla ne menfaat elde etmiş oluyorsun?
    Neyi kime dava edeceksin, herşey ortada, defalarca yazdım, biz küçük yatırımcıların yenen haklarına nasıl kavuşacağınıda yazdım. Bunun başka yolu olmadığını da ısrarla belirttim..
    Burada kul hakkı peşindeki arkadaşlarımı yanlış yönlendirme,
    Direklerarasında oyna hacıvatlığını...

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Ben boş konuşmuyorum.Sen ya okumayı bilmiyorsun ya da anlayışın kıt..
    Hukuk bilgisi olmayanlar şunu iyi kavrasın, bir hisse senedi almak ne borç vermek nede mevduat hesabı açtırmaktır. Hisse senedi alarak şirket ortağı oluyorsun dolayısıyla şirketin kar ve zararına ortaksın. Kısaca sen şirketsin, kime ne davası açacaksın..
    Ulen zerre kadar ne ticaretten ne borsadan anladigin var.

Batan sirketten sirketi ortagi olarak hakkin zirniktir.

Once bankalar alir.
    Sonra secured bondholderlar.
    Sonra unsecured bondholderlar.
    Sonra sirketin calisanlari, diger borclari, vs.
    En son ortaklar.
    Yani zirnik.

Borsa tarihinde de yatirimcisina tasfiye olduktan sonra odeme yapan tek bir sirket vardir. O da MEGES. Onun da ana ortagi BASF idi de ondan.

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Goldaşın hukuk dışı işlem sonucu borsadan atılmasıdır.Bunu defalarca yazdım, hata yapan merciler bizlerden özür dileyerek Goldaşı acilen borsada işleme açmalıdır.
    Muahahaha. Ortada sirket yok, birsey yok, hirsiz calip kacmis herseyi Dubaiye. Hemen acsinlar senin icin borsaya. Kodu da DumbukDas olsun.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Muahahaha. Ortada sirket yok, birsey yok, hirsiz calip kacmis herseyi Dubaiye. Hemen acsinlar senin icin borsaya. Kodu da DumbukDas olsun.
    Borsada hisse tahtamızi acsinlar

Ben elimdeki hisseleri satayım.
    Dumtekdumtek de satın alsın.

Problem yok... beaa!

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Borsada hisse tahtamızi acsinlar

Ben elimdeki hisseleri satayım.
    Dumtekdumtek de satın alsın.

Problem yok... beaa!
    Sadece senikilerle yetinmez, baskalarininkini de alir arada yanlis tusa basarak. Yahu tahta acilsa, parasini alsa, bu adamlar yolda yururken kanalizasyon cukuruna dusurur, yine kaybeder. Kimse koruyamaz.

Aklima TEB geldi. Adam gidip son gun hisseyi almis 6'dan. Cagri fiyati 2. Ertesi gun hisse borsa kotundan cikti. Mahkemeler davalar zirlayip duruyordu. Avrupa Insan Haklari Mahkemesine gidecekti. Muahahahahaha. Dumbuk'un kuzeni herhalde. Hangi kitapta yaziyormus.. Dumbukun el kitabinda!

21-04-2015, 20:02 #738
    komando1971

Bir gün sabah kalkıyorsun biste işlem gören hisselerden birini alyorsun 16 nisanda tahtası kapanyor.sonra adın kumarbaza çıkıyor..adaletmi bu .şikayetimi bis..tekrar tekre imel atarak belirtiyorum..15 nisanda hisse al 16 nisan da bigün sonra tahta kapansın yüzde 200 zarar..hangi kitapta yazar..
    22-04-2015, 15:48 #747
    komando1971

BBist ve TEB.bu süreci eline yüzüne bulaştırdığını.küçük yatırmcıyı.mağdur ettiğini sürecin yanlış işlediğini.düşünüyorum..dava açacağımı gerekirse Avrupa insan hakları mahkemesine gideceğimi..belirtiyorum saygılar..Bist.şikayet iletişim..0212 298 21 00..

Sayfa 78/132 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •