Special Days Image
Sayfa 119/133 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 945 - 952 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Goldaş bana çok şey (batmayı) öğretti. KY için Borsa yatırım yeri değildir, kumardır uzak durmak gerekir. **** Alınterinize sahip çıkın.*** Umarım borsada işlem yapmaya yeni başlayan veya başlayacak olan bir kişi bu mesajımı okur ve bu kurtlar sofrasına girmekten vazgeçer.
    Borsadan uzak durun.
    Emeğimi burada kaybetmek bana çok koyuyor, sebebide elimden hiç bir şey gelmiyor.
    Kimi kime şikayet edeceksin, bu işin hesabını kime soracaksın.
    Şikayet ettiğin Bir çok kurum ellerindeki hazır metni alıp gönderiyor. Sonuçta suçlu olan kişi KY dir. Neden, Cevap basit, “almasaydın kardeşim”
    Goldaş özelinde söylüyorum, hakkımı helal etmiyorum. Geçde olsa Adaleti bekliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Goldaszede Yazıyı Oku
    Goldaş bana çok şey (batmayı) öğretti. KY için Borsa yatırım yeri değildir, kumardır uzak durmak gerekir. **** Alınterinize sahip çıkın.*** Umarım borsada işlem yapmaya yeni başlayan veya başlayacak olan bir kişi bu mesajımı okur ve bu kurtlar sofrasına girmekten vazgeçer.
    Borsadan uzak durun.
    Emeğimi burada kaybetmek bana çok koyuyor, sebebide elimden hiç bir şey gelmiyor.
    Kimi kime şikayet edeceksin, bu işin hesabını kime soracaksın.
    Şikayet ettiğin Bir çok kurum ellerindeki hazır metni alıp gönderiyor. Sonuçta suçlu olan kişi KY dir. Neden, Cevap basit, �almasaydın kardeşim�
    Goldaş özelinde söylüyorum, hakkımı helal etmiyorum. Geçde olsa Adaleti bekliyorum.
    Lütfen dava açarak kendinize bir iyilik yapın...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Lütfen dava açarak kendinize bir iyilik yapın...

Sorunda burda, bu işin takipçisi, davacısı bireysel mi olmalı? SPK , TOBB takip etmesi gerekmez mi? veya Kamu davası olmazmı bu konu?

4.  Alıntı Originally Posted by Goldaszede Yazıyı Oku
    Sorunda burda, bu işin takipçisi, davacısı bireysel mi olmalı? SPK , TOBB takip etmesi gerekmez mi? veya Kamu davası olmazmı bu konu?
    Çocuk musun sen arkadaşım seni sen savunacaksın Hollanda mı bura?

Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5. GOLDAS ın iflası kaldırıldığı halde daha açılmak için ne bekleniyor...

6.  Alıntı Originally Posted by cass67 Yazıyı Oku
    GOLDAS ın iflası kaldırıldığı halde daha açılmak için ne bekleniyor...
    -Faaliyetine devam etmek istemeyip aldıklarının üstüne yatabilir
    -faaliyetine devam etmek isteyip

- - borsaya girmek isteyebilir.
    - - Borsa tekrar geri almayıp bizi onunla başbaşa bırakıp, beher hisse degeri ile geri hisseleri toplayabilir.

7. Şu adli tatil başlamadan somut bir şeyler olsun artık.

Sayfa 119/133 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •