Sayfa 102/132 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 809 - 816 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Tüm mağdur arkadaşlarımın yeni yıllarını kutlarım.Kımse umudunu kaybetmesin. Hak ve haklı her zaman kazanır.Kul hakkını yemeye alışmış namussuzlar tarih boyunca mutlaka kaybetmişlerdir.

2. 2020 yılı tüm GOLDAS hissedarı olan yatırımcılarımıza bol bereketli kazançlar getirmesi dileklerimle yeni yılınız kutlu olsun...

3. Şu anda goldas diye bir şirket var mı. Tamamen iflas edip yok mu oldu? Boşuna mı bekliyoruz. Herhangi bir umut varmı?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Selam

Selamun aleyküm arkadaşlar. Varmı bir gelişme. Ben en son mahkemeye sorduğumda Yargıtay iflası bozmuştu

5. Hacivatlar!!!!!!!!!

Yokmu bir haber.gelişme ....artık kimse yazmaz oldu.mahkemeler ne oldu.gelişme olmuyor mu hiç

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hepimizin bildiği haberler aynı. Toplu halde cimer ve bimer e yazmak gerekir. 1 degfa yazdım ama sonuç alamadım. Umarım 2020 de tüm kalbimle ümit ediyorumki tekrar goldaş kuyumculuk faliyete başlayıp tahtasını açar umuduyla bekliyorum. Dileklerimiz ve dualarımız kabuul olsun inşallah

7.  Alıntı Originally Posted by ozkanermek80 Yazıyı Oku
    Hepimizin bildiği haberler aynı. Toplu halde cimer ve bimer e yazmak gerekir. 1 degfa yazdım ama sonuç alamadım. Umarım 2020 de tüm kalbimle ümit ediyorumki tekrar goldaş kuyumculuk faliyete başlayıp tahtasını açar umuduyla bekliyorum. Dileklerimiz ve dualarımız kabuul olsun inşallah
    İnşallah.
    Hayat mucizelerle dolu...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Türkiye'deki altın madenleri, hangi şirket nerede altın arıyor?
    Son günlerde haberlere konu olan altın madenleri için vatandaş, Türkiye'deki altın madenlerini nerelerde? Hangi şirket nerede altın arıyor sorularının cevaplarını merak etmeye başladı. İşte Türkiye'deki altın madenleri ve altın arayan yerli ve yabancı şirketler.

Sayfa 102/132 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •