Sayfa 83/133 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 657 - 664 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ulen zerre kadar ne ticaretten ne borsadan anladigin var.

Batan sirketten sirketi ortagi olarak hakkin zirniktir.

Once bankalar alir.
    Sonra secured bondholderlar.
    Sonra unsecured bondholderlar.
    Sonra sirketin calisanlari, diger borclari, vs.
    En son ortaklar.
    Yani zirnik.

Borsa tarihinde de yatirimcisina tasfiye olduktan sonra odeme yapan tek bir sirket vardir. O da MEGES. Onun da ana ortagi BASF idi de ondan.
    Burda yazdim. Sirketin calisanlari 11 ay maaslarini alamamis, 2 sene eylemde bulunup durdular, kim ne alcak? Ortada sirket yok birsey yok. Bu dumbuk de borsaya acilsin morsaya acilsin diye tiriskadan nagmeler caliyor.

Bunun parasi ama ortagi olarak Ingiltere'de SocGen'den alinir. Elinde yuklu mali olan biri gidip avukat tutup bunun pesine dusmesi lazim. Oyle birilerinin de toplanip avukat tutmasi, vs.. birilerinin paralarini carpmak icin kullanilir ayrica. Birisi yazmisti ya arka sayfalarda, para verdik bizi blokladilar grupta falan diye. Her yerde olacak sey. Yuklu mali olan birisinin tek basina becermesi lazim bu isi.

Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Elinde paylaşacak belgesi olan lütfen yazsın. Hepimiz başvuralım. 30-40 tane şikayet giderse mutlaka, etkisi olur
    dunyali, sikayet edince ne olacak? Sirket borsa kotundan atildi. Ortada sirket mirket yok. Olmayan seyin parasini mi verecek birisi sana? Devlet calisan Cukeli bile cukkaladi, ortaklarinin parasini vermedi. Bos seyler ile ugrasmayin.

3. Ne belgesi. Goldasla ilgin olmadığı nasilda belli..Goldasın hukuk dışı borsadan nasıl atıldıği belli, defalarca anlatıldı..
    Dünya alemin şahit olduğu seyi tekrar senin için anlatamam, meraklıysan 6 sene önceye dön gör...
    Ama sen hacıvatsın, gözlerin kapalı ipler başkasının elinde..
    Ben ağlamıyorum hacıvat, ben adalet istiyorum tüm goldas mağdurları için..

4. Herşeyin en iyisini en doğrusunu dümbelek bilir dünyanın en iyi ve Hakyemez insanları Dumankayalardır borsa dışı kalmalarında Dumankayaların hiç bir kusuru yoktur. Tüm dünyanın gözü goldaşın üzerindeydi ve tüm dünya aynı anda tanık olmuştur. Hadi beni sev artık dümbelek bak bende senin gibi düşündüm bir an için
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

5. Hacıvat,
    İşin gücün algı yönetimi birazdan baska isimle yazarsın
    Goldaşın nasıl borsadan atıldığını dünya alem izledi, yoruma gerek..
    Hacıvat,
    Goldaşın mal varlığı, altınları, paraları nerede sen ondan haber ver de bir işe yara..

6. Sen senin gibi düşüneni bile sevmekten uzaksın be dümbelek tek ritim atıyor üstat geçinen çalgıcın. Çalgıcın biraz geliştirsin farklı ritimler atsın seni patlatırcasına çalsın ki biraz farklı fikirlere de saygılı olmayı öğren yoksa yazık sana saplanmışsın bir çamura sağada dönsen solada dönsen ne kadar debelensen de git gide batıyorsun. Yanlış yerlerde arıyorsun çıkış yolunu. Düşman görmen gerekeni dost görüyorsun. Goldaşın malvarlığı altınları birilerinin cebinde burada söylememe gerek bile yok sende biliyor ama inanmak istemiyorsun.

7. Hacıvat ,
    Bu forumda bulunanlar beni gayet iyi bilir, ben kul hakkından yanayım,
    Senin kimden yana olduğun belli, kimse hissesinin pesine düsmesin diye çeşitli kılıklarla karşımıza çıkıyorsun,
    Hacıvat,
    kimin adına görevlisin?
    Tekrar soruyorum Goldaşın mal varlığı, altınları, paraları kimlerin elinde,
    Derhal bunların cevabını bekliyorum, şunu bil ki çoluk çocuğumun nafakasını hiçbir kan emiciye yedirmeyeceğim ve onların sülüklerinle de mücadelemi hayatımın sonuna kadar sürdüreceğim.
    Hangi kılığa girersen git senin ipliğini her zaman pazarlıyacağım.
    Senin saldırıların hepimizin umutlarını tazeliyor..

8. dümbelekowiç sen kafayı çizmişsin Üzülüyorum senin için umarım buna goldaş sebep olmamıştır ve umarım ki Mevlam biran önce çaresini verir.

Ben kimin adamıyım hımmm bi düşüneyim. Kimin adamı olsam ki? Valla aklıma gelmiyor kimin adamı olsam beni seversin mesela biraz ipucu ver ben onun adamı oluyum

Sayfa 83/133 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •