Sayfa 130/186 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by ScourgeofGod01 Yazıyı Oku
    Haftalık çizilen mavi çizgide fiyat altta kalırken aynı çizgiye 4 saatlikte baktığımızda fiyat üstte kalıyor .Programsal bir hata mı var sizce bu şekilde trdview hatalı destek dirençlere neden mi oluyor . Ek 26348Ek 26349

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hata yok, bu olur.

2. Sayın Jako
    Öncelikle değerli öngörülerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim

Bir sorum olacaktı.

Düzeltme döneminde yükseliş trendi (yada tersi) olduğu zamanlarda analizinizi yeni dıruma veya tarihlere göre düzenleme yönünde bir çalışmanız oldu mu? Sisteminizde böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum ama olsaydı nasıl olurdu sonucu merak ediyorum.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by BlaJKeagle Yazıyı Oku
    Sayın Jako
    Öncelikle değerli öngörülerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim

Bir sorum olacaktı.

Düzeltme döneminde yükseliş trendi (yada tersi) olduğu zamanlarda analizinizi yeni dıruma veya tarihlere göre düzenleme yönünde bir çalışmanız oldu mu? Sisteminizde böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum ama olsaydı nasıl olurdu sonucu merak ediyorum.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trend dönüşü günlerine kırılım diyoruz, malzememiz sadece bu kırılımlar. Bir kırılım kendisini takip eden kırılımlarla ya da öncesindeki kırılımlarla fibonacci sayı serisine uygun hareket ediyorsa doğru yerdeyiz. Puan hedef ve seviyelerinden önce zamanları gözetiyor ve esas alıyoruz. Hammadde zaman, yardımcı madde hedef.

4. ABD borsasına trend sonunda olduğu için dikkat etmeli demiştik, günlük grafikteki trend sonu onayı, haftalık grafikte de bu hafta yükselişle kapanışa rağmen, geldi.
    Abd borsası şelale yaparsa biz paraşütle atlarız. Çok etkileniyoruz ya da etkilenmeyi çok seviyoruz.
    ABD borsasının yükselişini sürdürebilmesinin fren mesafesi son tarihi 25 aralık noel tatiline denk geliyor.

5. Merhaba Sayın JAKO tüm yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum ve teşekkür ediyorum. Anladığım kadarıyla en geç 25 Aralığa kadar sağlam bir düzeltme bekliyorsunuz peki bist100 için düşmesini beklediğiniz seviye nedir. Şimdiden teşekkür ederim

BIST100 düşer mi/yükselir mi?

BIST100, 1330.87 seansı kapattı.
    BIST100’ye dair indikatörlerin rating’i Nötr sinyali veriyor. Müthiş osilatör 102.81250706 N seviyesindedir.

7.  Alıntı Originally Posted by Delikadir22 Yazıyı Oku
    Merhaba Sayın JAKO tüm yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum ve teşekkür ediyorum. Anladığım kadarıyla en geç 25 Aralığa kadar sağlam bir düzeltme bekliyorsunuz peki bist100 için düşmesini beklediğiniz seviye nedir. Şimdiden teşekkür ederim
    Sağlam bir düzeltme beklemiyorum, düzeltirken bile yükselişin devam ettiği ralliler de var.
    Yükseliş tarafındayım beklentim de yükseliştir rehavetine kapılmamak için havayı ne bozar diyorum ve bozarsa abd bozar diyorum. Dikkat edeceğimiz tarih aralığı 15-25 aralık. 25 aralıktan itibaren pozisyon taşımak için güvenli zamandır.
    Temel analize göre 15 Aralık endeks için düzeltme dibi tarihi olmalıydı, biz bu süreçte de yükselişi yaşıyoruz. Soluksuz olmaz biraz soluklanalım da bir düzeltmedir.

8.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Sağlam bir düzeltme beklemiyorum, düzeltirken bile yükselişin devam ettiği ralliler de var.
    Yükseliş tarafındayım beklentim de yükseliştir rehavetine kapılmamak için havayı ne bozar diyorum ve bozarsa abd bozar diyorum. Dikkat edeceğimiz tarih aralığı 15-25 aralık. 25 aralıktan itibaren pozisyon taşımak için güvenli zamandır.
    Temel analize göre 15 Aralık endeks için düzeltme dibi tarihi olmalıydı, biz bu süreçte de yükselişi yaşıyoruz. Soluksuz olmaz biraz soluklanalım da bir düzeltmedir.
    124x ve 1192 de boşluklar var,1351 zirvesinin üstüne gidip mi bu boşluklar dolar???? yoksa bunlar dolduktan sonra mı yeni zirve yapar ?veya 2 li tepe yapar

Sayfa 130/186 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •