Sayfa 133/187 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon
Arama sonucu : 1490 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Djic bir aydır günlük grafikle bakınca trend bitmiş fren mesafesinde yükselişini sürdürüyor. Haftalık grafikle bakınca da 21-25 aralık haftasında trendi bitiyor.
    Bist 100 endeksi ise aynı haftada düzeltme yaşaması ve ocak ortasına kadar rallinin devamı görülüyor.
    Amerika borsasının düzeltmesinden etkilenmeme olasılığımız yok. Bir düzeltme için yolun sonu görünüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Djic bir aydır günlük grafikle bakınca trend bitmiş fren mesafesinde yükselişini sürdürüyor. Haftalık grafikle bakınca da 21-25 aralık haftasında trendi bitiyor.
    Bist 100 endeksi ise aynı haftada düzeltme yaşaması ve ocak ortasına kadar rallinin devamı görülüyor.
    Amerika borsasının düzeltmesinden etkilenmeme olasılığımız yok. Bir düzeltme için yolun sonu görünüyor.
    1410 çift tepe ise ve düzetme yapacaksa bu hafta hangi seviyeye kadar beklersiniz 1370 bir boşluk var mesela.....

3.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    1410 çift tepe ise ve düzetme yapacaksa bu hafta hangi seviyeye kadar beklersiniz 1370 bir boşluk var mesela.....
    Ben seviyelere değil zamana öncelik veriyorum. Nisan ayına kadar sürebilecek bir düzeltme ihtimali var.
    Bütün mesele ne zaman başlayacak? Bu hafta da başlayabilir, 18 ocak 2021 günü de başlayabilir.
    Başlama ateşini ABD endeksleri yakacak.
    Temel analiz tarihlerine ters hareketler yaşadık şu ana kadar ve şubat ortası bilançolar gelecek. Bilanço hareketinin 15 ocakta başlaması lazım. Zıtlık var, lakin belirsizlik de var. Belirsizliği dağıtacak olan da abd borsa endeksleri olur.
    Şimdilik bir sıkıntı yok fakat her zamankinden çok daha fazla temkinli olmak gerekmekte. Netleşene kadar temkin son sözüm.

4.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Yapayım, lakin, amerika tarafının onayı henüz gelmedi, geçici grafik olur bu, amerika onaylarsa kesinleşir.
    Hafta sonu amerika tarafından da bakarım.

1438 görüldü,1441 görüldü farzedersek ve burası geçilmezse nereye kadar düzltme beklersiniz?????

5. Duzeltme yeni yila sarkar gibi gorunuyor. Bendeki isaretler yilin son haftasida yukari gider gibi gosteriyor.
    Gorelim bakalim ne olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Duzeltme yeni yila sarkar gibi gorunuyor. Bendeki isaretler yilin son haftasida yukari gider gibi gosteriyor.
    Gorelim bakalim ne olacak.
    akşam senasında (dün) vadeli sat verdi ,o yüzden düzeltme başlarsa yazdım...

7.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    akşam senasında (dün) vadeli sat verdi ,o yüzden düzeltme başlarsa yazdım...
    saatlik ,günlük henüz alda......

8. Amerika'da trend bitti. Finito. Amerika hapşırırsa biz zatürre oluruz. Tartışmasız. Amerika birinci domino taşı.
    Eğer Amerika borsa endeksi fren mesafesi ile 13 ocak 2021 gününe kadar düzeltme yapmazsa, bist 100 endeksi 1650-1700 puana kadar yükselir.
    bir ihtimal bu.

ikinci ihtimal ise, "düzeltmeden bir gün önce satmak fantezi olur, fren mesafesi heyecanı bana fazla gelir, güvenli işlem önceliğimdir" diyene yeni yılın son işlem gününde iki haftalık seyirci tribünü ruh sağlığını korumaya yardımcı olur. Durumu görelim. Orta vadeli bir düzeltme ihtimali ile burun buruna gelmeden önce piyasa bu izni veriyor.

Sayfa 133/187 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •