Sayfa 137/187 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1489 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    yüzde 15 lik artış ve 8 iş günü sadece,o zaman dow devam edecek yükselişe....
    Emin olmak için erken.
    Diyelim ki djic yükselişe devam etti, bu durumda bist de 13 ocak gününe kadar yükselişini sürdürür.
    Temkinli olan zarar etmez.
    Kârdan zarar edilmez, sermayeden zarar edilir.
    Endeksin üç beş tane Bist 30 pay senedi ile yükseldiğini de gördük son bir hafta içinde.
    Hisseler düşüyor endeks yükseliyor dedirten seanslarla ve üç dört senetle süren bu yükselişin hedefi 1700 puan, hedef tarihi 13 ocak 2021. Djic bozmazsa.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,594
    sn.JAKO,zaman mı önemli,fiyat mi? mesela 13 ocakta endeks 1570 ise,hedef tamam mı olacak.yoksa ilerleyen günlerde 1700 mu beklemek lazim

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    sn.JAKO,zaman mı önemli,fiyat mi? mesela 13 ocakta endeks 1570 ise,hedef tamam mı olacak.yoksa ilerleyen günlerde 1700 mu beklemek lazim
    Zaman tahminlerinde isabet oranı her zaman daha yüksektir. Benim önceliğim zaman. İleriki günler eğer fren mesafesi alanı ise dediğiniz olabilir ve başarı oranı yüzde yirmiyi geçmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,594
     Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Zaman tahminlerinde isabet oranı her zaman daha yüksektir. Benim önceliğim zaman. İleriki günler eğer fren mesafesi alanı ise dediğiniz olabilir ve başarı oranı yüzde yirmiyi geçmez.
    çok teşekkür ederim.emeğinize sağlık.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5. Piyasa satış iznini her zaman gani gani verir de görmek ve anlamak istemeyiz, "hep daha fazlası" eğilimi görüşü kapatır.

6. Amerika Borsa endeksi yükseliş yönünde kırdı. Mana ve ehemmiyeti, bilanço beklentisi hareketine izin verecek bir piyasa demektir, hararetli bir ralli demektir. Güvenli alım ortamı demektir.

7.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Amerika Borsa endeksi yükseliş yönünde kırdı. Mana ve ehemmiyeti, bilanço beklentisi hareketine izin verecek bir piyasa demektir, hararetli bir ralli demektir. Güvenli alım ortamı demektir.
    ÜSTADIM SİZE GÜVENİYORUM.. TERSE GELMEYİZ İNŞALLAH..

8. Amerika kaotik durum yaşadı bu gece ve borsası rekora koştu
    Biz kaos yaşayınca borsamız çakılıyor dolar rekora koşuyor.

Sayfa 137/187 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •