Sayfa 138/187 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon
Arama sonucu : 1489 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Amerika Borsa endeksi yükseliş yönünde kırdı. Mana ve ehemmiyeti, bilanço beklentisi hareketine izin verecek bir piyasa demektir, hararetli bir ralli demektir. Güvenli alım ortamı demektir.
    günlerce ABD haftalıkta,aylıkta vs.trent bitti dediniz.yok fren mesafesi vs.

sonra birden güçlü ralli diyorsunuz.kimsenin bir şey anladığına inanmıyorum..kafalar karıştı.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    günlerce ABD haftalıkta,aylıkta vs.trent bitti dediniz.yok fren mesafesi vs.

sonra birden güçlü ralli diyorsunuz.kimsenin bir şey anladığına inanmıyorum..kafalar karıştı.
    Evet öyle dedim.
    Düzeltme gelmesi gereken bir zaman dilimine girdiğimiz süreçte bile yükseliyorsa güçlü rallidir demişliğim de vardır, trend sonu demişliğim de vardır.
    Temel analize göre yükseliş gelmesi gereken süreç demişliğim de vardır.
    Bir kırılım geldi ve bu kırılım yukarı yönlü oldu.
    Bkz. temel trend bilgisi.
    Şu an bir hesaplama yapamıyorum hafta sonuna kadar bunun mümkün olabileceğini sanıyorum.

3. Bu durum bizim borsamızda olmayan bir şey değil, bu beni şaşırtmıyor, lâkin Abd borsa endeksinde ilk kez yaşadığım bir kırılım oldu.
    Şaşmaz, saaat gibi çalışır ve asla kırılım ihlali olmazdı, bir olmaz daha oldu. Bu ihlaller çok güçlü trendlerde olur.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

13 Ocak tarihine kadar yeşil trend 31.200 civarına kadar yükseliş ihtimali göz önünde bulundurulmalı gibi gözüküyor.

Aylık pivot direnci görüldüğü gibi üzerine atar ise 1929 tepesinden gelen Mor trend 32.000 civarına denk geliyor yaklaşık.

5. Şu yapının bozulması lazım, neredeyse kusursuzca orayı test etti. Ya da orası bir diyagonal, kesip savrulacak ters yüz olacak, bilen yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Şu yapının bozulması lazım, neredeyse kusursuzca orayı test etti. Ya da orası bir diyagonal, kesip savrulacak ters yüz olacak, bilen yok.
    Evet Sn. Achiles, ters yüz olacak bence de ama ne zaman?
    Şu an hesaplanabilir değil.
    Bizim endekse bakıyorum, abd ters yüz olana kadar 14 ocak gününe kadar zaman kalıbı bu, fren mesafesi dediğim süre ise 27 Ocak. Eğer yükseliş 14 ocak gününden sonra da devam edecek olursa, 27 ocak günü hala çöküş gelmemişse kenara çekilmenin son tarihi olarak not ediyorum. 14-27 ocak arası için alarm verilmiş süreç nitelemesi yanlış olmaz.
    Yükselişi seyretmek de olmaz. Çok hızlı ve doğru karar verebilen tecrübelilerin dönemi olacak.

7. Sayın jako;size göre nerelere kadar ters yüz olacak.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Evet Sn. Achiles, ters yüz olacak bence de ama ne zaman?
    Şu an hesaplanabilir değil.
    Bizim endekse bakıyorum, abd ters yüz olana kadar 14 ocak gününe kadar zaman kalıbı bu, fren mesafesi dediğim süre ise 27 Ocak. Eğer yükseliş 14 ocak gününden sonra da devam edecek olursa, 27 ocak günü hala çöküş gelmemişse kenara çekilmenin son tarihi olarak not ediyorum. 14-27 ocak arası için alarm verilmiş süreç nitelemesi yanlış olmaz.
    Yükselişi seyretmek de olmaz. Çok hızlı ve doğru karar verebilen tecrübelilerin dönemi olacak.

1539 yarın gelecek gibi görünüyor,üst hedef arasında ciddi fark 1697 ile arada direnç yok mu sn Jako???

Sayfa 138/187 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •