Sayfa 140/186 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Sn Jako
    Paylaşımlar için teşekkür ederim

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Temel analize göre, borsanın 20 şubat 2021 gününe kadar yükselmesi lazım.
    Teknik analize ve zaman analizine göre önümüzdeki hafta trend sonu, bir düzeltme gelmesi lazım.
    amerikan borsasının ocak ayından itibaren beş aylık bir düzeltmeye girmesi lazım.
    bist 100 endeksi şablon hedefini bugün buldu.

elimdeki malzemeler bunlar. ihtimaller, yazı, tura ve dik gelmesi. yarın dış borsa endeks grafikleri de kesinleşsin biraz çalışayım.
    Güçlü trend yapılarında bu olur, amerika korkusu belasına önümüzde sürmesi olası bir aylık bir yükseliş, kural dışı bir yükseliş olasılığı var bunu ıskalamak doğru olmaz. Ne kadar çok yükselirsek öyle yukarıdan düşmenin satışa imkan vermemesi de olasılıktır ve bu piyasa tuzaksız olmaz, tuzak kurmayı terse getirmeyi sever.
    Kalıp hedeflerine göre trend hedefleri hesaplamak, kırılımlara göre zaman hesaplamaktan daha zor ve yanılgı payı daha yüksek bir yöntem, tercihim bu yüzden zaman ve böyle bir dönemin zıtlıklarından doğru tahmin çıkarmak sıkıntılı. Yarın dış borsa grafikleri ile daha somut düşünecek durumda olmayı umuyorum.

3. Bilanço hareketi beklentisi döneminde düzeltme beklemek bu işin doğasına ters.
    Hesaplanabilirlik yok, tedirginlik ve tereddüt ondan.

20 şubata kadar klasik teknik analiz gösterge ve şablon karar yöntemleriyle yön yukarı diyorum. Hedefleri kalıplara göre hesaplamak gerekecek.

4. Sayın jako;14 ocaktan sonraki düşüş öngörünüz iptal mi oldu?Sağ olasın.YTD

5. Biraz temel bakacak olursak , bidenin görevi devralmasiyla birlikte Türkiye karşı söylemleri setlesecek ve dolar ile borsaya ciddi etkisi olacağını düşünüyorum. Ocağın ikinci yarısı sağlam bir düşüs bekliyorum.ytd

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın jako;14 ocaktan sonraki düşüş öngörünüz iptal mi oldu?Sağ olasın.YTD
    Amerikaya bakınca zaman olarak düzeltme dönemindeyiz düşmemiz lazım, yükseliyoruz. Mana ve ehemmiyeti demektir ki çok güçlü bir yükseliş piyasasındayız.

14 ocak sonrası bizim borsamızın düzeltme yaşaması lazım fakat bilanço beklentisi yükselişi hareketinin de başlaması lazım.
    Bu durumda çöküş olmaz hisse bazlı hareket olur en kötü bu olur ağırlıklı düşünmeye başladım ve mevzuatçı memur gibi olmamak için göstergelere kalıplara bakarak bu süreci piyasanın dışında kalmadan anlamaya ve yararlanmaya çalışalım diyorum.

7. Sayın jako;düşüncelerinize değer veriyorum.Hep diyorum bu bir tahmindir(gerçekleşebilir veya gerçekleşemez).Son açıklamanızdan sonra daha bir mutlu oldum ve sizi anlıyorum.Tekrar çok teşekkür ederim.Sağ olunuz.YTD

8. ALTIN

Sayfa 140/186 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •