Sayfa 144/186 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Sayın Achiles,düşünceleriniz için teşekkür ediyorum.İyi geceler.YTD

2. Bugün ki hareket ile ilgili
    Görüşünüz nedir sn jako
    Düzeltme bitti ve
    Tekrar yükseliş mi başlıyor
    Yoksa bir günlük harekete çok anlam vermemek mi lazım

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Bugün ki hareket ile ilgili
    Görüşünüz nedir sn jako
    Düzeltme bitti ve
    Tekrar yükseliş mi başlıyor
    Yoksa bir günlük harekete çok anlam vermemek mi lazım

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaman olarak düzeltme bitmedi ve bu süreçte endeks yeni bir zirve yaptı. Çok güçlü yükseliş trendinde olan bir extra.
    Nasıl anlayalım? Güvenli pozisyon taşıma zamanlarındayız, zaman olarak düzeltme bitmedi, seviye olarak bakacak olsaydık, bitti derdik. Düzeltme sürecinde böyleyse, yükseliş döneminde harlı olur; hararetli ve harlı boğa piyasası böyle olur.

4. teşekkür ederiz sn Jako

5. Türkiye Doğu Akdeniz'de petrol bulabilir, doğalgaz müjdesi gibi olmaz etkisi büyük olur, çünkü yıllık petrol harcamamız cari açığın yüzde sekseni kadar.
    Böyle bir haber önümüzdeki 15 ay içinde bist 100 endeksini dört misli artıracak etkiye sahıp olabilir.

6. Hangi hisseler petrol bulunursa olumlu etkilenir Sn Jako

7.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Türkiye Doğu Akdeniz'de petrol bulabilir, doğalgaz müjdesi gibi olmaz etkisi büyük olur, çünkü yıllık petrol harcamamız cari açığın yüzde sekseni kadar.
    Böyle bir haber önümüzdeki 15 ay içinde bist 100 endeksini dört misli artıracak etkiye sahıp olabilir.
    Ongorulerınız ıcın cok tesekkurler sayın jako, bıst usd 4,8-5 $ elbet gıdebılır, gıdecektır de, lakın bu yonetım varken olacagını hıc sanmıyorum, bakınız 2002-2003 donemı ve sonrası... tek basına petrol haberı yetmeyecektır. hatta su an yenı yatırımcı sayısı bu kadar artmısken, esaslı bır dusus, ders vermeden de bır yere gıtmez bıst bence, kıpkırmızıyı yasamadan olmaz bılıyorsunuz artık nerden gelır bılemem, sahsen mart gıbı 175-180 lerden beklıyorum ben...

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

13 Ocak tarihine kadar yeşil trend 31.200 civarına kadar yükseliş ihtimali göz önünde bulundurulmalı gibi gözüküyor.

Yeşil trend 31.300 değerine denk.

Sayfa 144/186 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •