Special Days Image
Sayfa 145/186 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Tebrikler ve paylaştığınız için teşekkürler Sn. Jako

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Şubat yok. 14 ocak son gün. Sonrası 27 ocak gününe kadar uzama olabilir. sonuna kadar bu yükselişten yararlanmak isteyen yatırımcı riskle yakın gezer. Hesaplanabilir tahmin yapıyorum. Rica ederim.
    Rüzgar nerden eserse.Canım ne isterse.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, şahsi fikrimdir.

2. Konsolidasyon yabancı bir sözcük, borsacılar çok kullanıyorlar, farklı anlamları var, trend için kullanılan anlamı, uzamadır.
    Trend öyle bir zamanda bitti ki bilanço beklentisi var ve bilanço hareketi olmamış, abd borsası hala yükseliyor, düzeltme dedik ama hala yükseliyoruz, ne oluyor derken zirvedeki kırılımlar anlamama yardım etti.
    Olan şu, 2020 ekim ayında başlayan yükseliş trendi uzadı, yükseliş 11 şubat gününe kadar uzadı, araya bir dip tarihi girdi, onu da grafikte gösterdim, araya giren dip tarihi ile düzeltme sonu dediğimiz tarih yükseliş sonu olmuş oldu.. Bilanço hareketine de uygun bu tarih.
    İyi bilançolar gelirse, endeksi taşıyan şirketlerin bilançoları beklenti üzeri gelirse bu tarih 20 şubat olur daha fazla olmaz ve 15 mart gününe kadar bir düzeltme gelir, o hafta dip görülür sonra yatay düzeltmeler başlar ve yeni bir yükseliş trendinin arayışı başlar.

3. Sis dağıldı, görüntü netleşti. Amerikan borsası da yükseliş trendini uzattı tarihler tahmin edilebilir oldu. Şimdiki durumda yükseliş trendini bilanço hareketi, amerikan borsası ve oluşan yükseliş trendi destekler durumda, ahenk var, güvenli alım süreci devam ediyor.

4. https://hizliresim.com/IAxLwR
    Sayin Jako şöyle bir çalışma yaptım ama fikrinizi almak isterim. Müsait bir zamanda bakarsanız sevinirim.

5.  Alıntı Originally Posted by oonurss Yazıyı Oku
    https://hizliresim.com/IAxLwR
    Sayin Jako şöyle bir çalışma yaptım ama fikrinizi almak isterim. Müsait bir zamanda bakarsanız sevinirim.
    Doğru yoldasınız sn oonurss.

Linkte verdiğim kanalı izlemenizi tavsiye ediyorum.

6. 26 ocak zaman analizi tam isabet.eksi açılış artı kapanış güzel bir dönüş oldu

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Konsolidasyon yabancı bir sözcük, borsacılar çok kullanıyorlar, farklı anlamları var, trend için kullanılan anlamı, uzamadır.
    Trend öyle bir zamanda bitti ki bilanço beklentisi var ve bilanço hareketi olmamış, abd borsası hala yükseliyor, düzeltme dedik ama hala yükseliyoruz, ne oluyor derken zirvedeki kırılımlar anlamama yardım etti.
    Olan şu, 2020 ekim ayında başlayan yükseliş trendi uzadı, yükseliş 11 şubat gününe kadar uzadı, araya bir dip tarihi girdi, onu da grafikte gösterdim, araya giren dip tarihi ile düzeltme sonu dediğimiz tarih yükseliş sonu olmuş oldu.. Bilanço hareketine de uygun bu tarih.
    İyi bilançolar gelirse, endeksi taşıyan şirketlerin bilançoları beklenti üzeri gelirse bu tarih 20 şubat olur daha fazla olmaz ve 15 mart gününe kadar bir düzeltme gelir, o hafta dip görülür sonra yatay düzeltmeler başlar ve yeni bir yükseliş trendinin arayışı başlar.

Sayfa 145/186 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •