Sayfa 147/187 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1490 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Sn jako
    Sizin geçmiş yazılarınızı tekrar okudum
    Ocak ayına kadar daha temkinli bir bakış vardı ve 13 ocak da bist de trend sonu sonrası fren mesafesi olur diyordunuz.

Sonrası abd endekslerinde ki yükselişin devam etmesi sanırım bakışı biraz değiştirdi

Aslında zaman analizi olarak
    Ocak ayına kadar yazdıklarınız gerçekleşti. Ve genel anlamda beklediğiniz tarihte satış olmuş oluyor. Ve önceki yazdıklarınız la birebir uyumlu.

Sonra biraz fikirler değişir gibi oldu

Şuan değerlendirmeniz nedir.
    Bu düzeltme derinleşecek gibi
    Duruyor

Şimdiden teşekkür ederim

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Zaman analizi olarak bu tarih birebir çalıştı
    Sonraki haftayı da fren mesafesi ve düzeltmeye hazırlık olarak aşağı ve yukarı hareketler oldu
    Sonra satış başladı

Özetle kısa bir düzeltme ve sonrası yükseliş durumu tehlikeye giriyor gibi
    Ne dersiniz
     Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    14 ocak trend sonu çalışıyor mu ki?

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. zannediyorum bankaların zayıf performansından kaynaklanıyor,bist 30 orta vadeli sat verdiği halde,bist 100 henüz vermedi,ama 1560 altı 2 günlük kapanış yaparsa o da verecek hafta içi,bu durumda sn Jako hangi seviyeye kadar düşüş beklersiniz??

4. Göstergelerin peşine düşmeyin; zaman harcamayın, emeğinize yazık, şablonlara yüklenin para kazanın.

5. Kırılım ihlalleri kısa ve orta vadeyi bozdu uzun vade yükseliş trendi devam ediyor. Kısa ve orta vade düzeltme dalgalarına teslimiz.
    Grafikleri resim yükleme sitesi olarak twitter'e yüklüyorum artık, silinen kaybolan olmaz.

6. Merhabalar. haftalık pivot noktalar için önereceğiniz bir kaynak var mı? eskiden borsapivot veriyordu, bir süredir ücrete dönük gecikmeli vermeye başlamış.

7. Endekse ters yönde hareket eden pay senetlerini beta değerlerinden buluruz; yükselen piyasada bu değerler negatif, düşen piyasada pozitif sayılar olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Merhabalar. haftalık pivot noktalar için önereceğiniz bir kaynak var mı? eskiden borsapivot veriyordu, bir süredir ücrete dönük gecikmeli vermeye başlamış.
    Malesef yok. Ben sadece zaman esaslı bakıyorum, desteğe dirence de zaman ihlali açısından bakıyorum. Destek, direnç, gösterge bir tarafta, şablon, ya da formasyon dediğimiz kalıplar ve zaman bir tarafta.

Sayfa 147/187 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •