Sayfa 151/187 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon
Arama sonucu : 1490 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Temel analize göre beklenti bitti.
    Amerikan borsa endeksleri yine tarihler konusunda sisli puslu bölgeye düştü.
    Mayıs sonundan itibaren bır yıllık ralli görülüyor, mayıs sonuna kadar olan zaman aralığı flulaştı.
    Bist 30 endeksi 3 martta düzeltmeyi tamamlıyor, bist 100 endeksi yükseliş trendinde.

sn jako marttan itibaren inişli çıkışlı bir düzeltme beklıorum sert düşüleri ise mayıs ve haziranda olacak şekilde(mart nisan yumusak iniş)..haziranda ralli başlangıcı 1100e iniş ve ordan 2022ye uzanan yeni ve uzun bır yukseliş dalgası ..mumkünatı nasıldır sizce..tesekürler...

3.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    sn jako marttan itibaren inişli çıkışlı bir düzeltme beklıorum sert düşüleri ise mayıs ve haziranda olacak şekilde(mart nisan yumusak iniş)..haziranda ralli başlangıcı 1100e iniş ve ordan 2022ye uzanan yeni ve uzun bır yukseliş dalgası ..mumkünatı nasıldır sizce..tesekürler...
    Beklenti bitti, temel analize göre düşünürsek 15 mart haftasına kadar düzeltme, 15 mart 15 nisan aralığında düzeltme dalgaları / taban oluşumu, 15 nisan 20 mayıs aralığı ise bilanço yükselişi olur.
    Grafiklere bakınca, Amerikan endeksleri kısa ve orta vade kararsızlığa düşme sendromuna yeniden yakalandılar poker oynuyorlar renk vermiyorlar, uzun vade, bir yıl ve üzeri vadede yükseliş trendi görülüyor.
    Bizde ise yüz endeksi yükseliş trendini korumakta, 30 endeksinde düzeltme 3 mart günü bitiyor. 30 endeksinde düzeltmenin derinleşmesi imkansız değil, lakin bu havada en son akla gelir bir olasılıktır.
    Benim beklendim mart başından itibaren büyük senetlerde rallinin başlaması yönünde.

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Beklenti bitti, temel analize göre düşünürsek 15 mart haftasına kadar düzeltme, 15 mart 15 nisan aralığında düzeltme dalgaları / taban oluşumu, 15 nisan 20 mayıs aralığı ise bilanço yükselişi olur.
    Grafiklere bakınca, Amerikan endeksleri kısa ve orta vade kararsızlığa düşme sendromuna yeniden yakalandılar poker oynuyorlar renk vermiyorlar, uzun vade, bir yıl ve üzeri vadede yükseliş trendi görülüyor.
    Bizde ise yüz endeksi yükseliş trendini korumakta, 30 endeksinde düzeltme 3 mart günü bitiyor. 30 endeksinde düzeltmenin derinleşmesi imkansız değil, lakin bu havada en son akla gelir bir olasılıktır.
    Benim beklendim mart başından itibaren büyük senetlerde rallinin başlaması yönünde.
    tesekürler sn jako...

5. Her ayın sonunda endekste bir vadeli ayarlaması operasyonu yapılıyor ve bu piyasaya serbest piyasa deniliyor. Geçen ay sonu da aynısı oldu.
    Pazartesi yeni bir ay başlıyor bu badireyi atlatmış olarak yeni haftaya ve aya başlayacağız.

6. Yeni bir bilanço hareketi için nisan ortasını beklememiz gerekecek. Hisse bazlı hareketler sürer, endeks mart ayında ve nisan ortasına kadar yeni bir ralli başlatabilir görüntüsü vermiyor. Bu süre düzeltme dalgaları ile geçecek izlenimi edindim, grafiklerde hesaplanabilirlik görülene kadar temkinli olunmalı.

7. Küçük yatırımcının hafıza ömrü bir gündür, o da bugündür.

8. Çok kritik bir yerde yaptığınız ay sonu ve yeni pazartesi değerlendirmeniz çok teşekkürler Sn. Jako.

Sayfa 151/187 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •