Sayfa 160/187 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon
Arama sonucu : 1492 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    jako reis srmenaj oldu yada 2 gün gecikmeli çökş olacak bugünden ıtıbaren...
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Sayın jako bu sıra neden hep ters te kalıyor . Uğramam dediği piyasa dun show yaptı.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ya hafızanız günübirlik, ya da yazılanları okumuyorsunuz.
    Ben yorum yapmıyorum, hesaplama yapıyorum.
    Oynak, volatil piyasadayız dedim, hala oynak piyasadayız, hesaplanabilir bir ilerleyiş yok önümde.
    Onun için de hesaplanabilir bir trend yapısının oluşmasını bekliyorum.
    Şimdiki durumda, düzeltme dalgalarının vasfı şudur, budur, taban oluşumudur, dipdir, dipten dönüştür dersem bu yine yorum olur, hesap olmaz.
    Sürmenaj olan ben değilim, teşhisi koyandır.
    Yapacağım her yorum, yorumdur sallama çaydır. Yorum yapmıyorum.
    Günübirlik trende göre değil orta ve uzun vadeye göre hesaplanabilir bir ilerleyiş görünce başlarım.

2. Son bir yıl içinde, 52+ haftalık süreçte, onlarca pay senedi %1000'in üzerinde prim yaptı.

3. "Kredili mal" konusuna aracı kurum üzerinden değil bankadan kullanılan teminatı "hisse senedi" olmayan kredilerle alınan pay senetleri girmez. Cebren kimse size satış yaptıramaz. Dipte yapacağınız satışlar batırır. Bir liraya düşen fiyat bir yıl sonra yirmi liraya da çıkabilir. Bunu bilerek bu piyasaya giriliyor. Temel verilerine güvenmediğiniz, içinize sinmeyen, beklerken uyku kaçırmayan seçimler yapın rahat edin.
    Disiplin anlık bir değişken değildir.

4. Kara pazartesi gününden önce oynak bir piyasadayız diye yazdım. Bir günlük yükseliş sizi bozuyor. İklim değişti sanıyorsunuz.
    İklim mevsimseldir. Hala oynaklık mevsimindeyiz.

5. Dünyanın en büyük varlık yönetim kuruluşu olan ve portföyünde 8,67 trilyon dolarlık varlık bulunan Blackrock, stratejik görünümde hisse senetleri için "ağırlık artır" pozisyonunu koruduğunu kaydetti

12 nisan haftası dolarda yükseliş borsada düşüş.... Marj %10+. sn jako bu ne demek acaba???marj yuzde 10 nedemek???sanırım sürmenaj demek bile hafif kalır..size güvenip endexte şort açan battı şuan...siz tam üstad olmuşssunuz tebrikler diyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    12 nisan haftası dolarda yükseliş borsada düşüş.... Marj %10+. sn jako bu ne demek acaba???marj yuzde 10 nedemek???sanırım sürmenaj demek bile hafif kalır..size güvenip endexte şort açan battı şuan...siz tam üstad olmuşssunuz tebrikler diyorum...
    Kendi kararlarını kendin vereceksin.
    %100 başarıya inanmayacaksın.
    Kendi disiplinini kurmadıysan oluşturacaksın.
    Vadeli işlem piyasasının, varant piyasasının kumar olduğuna inanıyorum. Uzun vadeli pozisyona imkan vermeyen, yatırımcı olmaya imkan vermeyen, sadece oyuncu olma imkanı olan işlere giren ne yaptığını bilir.

8. Hisse (pay) senedi piyasası uzun vadeli yatırımcı olma imkanı veren bir piyasa, beş sene bekler yine paranı kazanabilirsin. Bir ay sonrası olmayan piyasa, kumar piyasası. Kumar masası. Kumar masasından kim parayla kalkmış?

Sayfa 160/187 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •