Sayfa 165/186 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

Valla bende kendi adima konusayim JAKO ustadi takip etmek zorunda olmadiginizi dusunerek kendi iradesi ile hareket edip JAKO ustada saygilarimi gondererek sayesinde ongorulerini anlayip o dogrultuda islem yaparak hatiri sayilir para kazandigimi ve bir kez daha cok cok tesekkur ettigimi yazma ihtiyaci hissettim.Sagolsun, varolsun .Ben son derece iyi faydalaniyorum demek ki yazdiklarindan.

2.  Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    Başlık sahibini 8-9 senedir takip ederim elle tutulur isabetli bir tahminini görmedim daha...
    ilginç- tutmayan tahminler için 8-9 sene takip etmek.
    Ben de kendi adıma burada bir tahminden ziyade olasılıklar dahilinde zaman analizi yapıldığını gördüğüm için, ve bunun ciddi emek ve bilgi/tecrübe gerektiren birşey olduğunu bildiğim için 8-9 senedir takip ediyorum- gayet de faydalanıyorum (kendi ve diğer takip ettiğim yorumları da konsoldie ediyorum tabiki). Fayda gördüğüm için de takibe devam edeceğim.

3. JAKO üstadın anlatımlarını çözmek belki biraz güçtür ama çözdüğünüz vakit her daim geleceğe ışık tuttuğunu görebilirsiniz. Gayet başarılı buluyorum. İyi ki var 👍

4. 1435 bozulmadığı sürece ve 1452 üzerinde endeks yukarı doğru gitmesi muhtemel.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,496
    sn. JAKO İSTERSENİZ BİR DE dolar bazlı endekse bakın.yerlerde sürünüyor.Biraz mola verin.

22 Marttan önce ralli dediniz; %20 çöktük.

10 Mayıs haftasında 2.5 günde %10 ralli dediniz....düştük...

üstelik o zaman çok iddialısınız dedim.

HA....ŞİMDİ 2-3 KİŞİ ÇIKIP YOK EFENDİM bu kişi şöyle böyle diyecek..

Ama ben SOMUT VERİYE BAKARIM.çok kesin konuşup ,algı yapıp yanıltır ve yanılırsanız elbette eleştiri alırsınız.

22 yıldır bıst,15 yıldır aktif vobdayım...ELLİOT,FİBO vs. göre poz. alıp kazanan görmedim.kendinden emin konuşurlar ne emin olarak batarlar..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6. Grafiklerin garantili alman malı olduğunu sanıyor bu arkadaş. Biz hesaplama yapıyoruz. Tahmin değil. Ne yazıyorsam ne paylaşıyorsam bu hesaplama ile yapıyorum.
    Çimento sektöründe küçük sermayeli bir hisse senedini zaman analizi ile yakaladım, orta vadede on misli prim yaptı. başka bir senedin zaman analizini yaptım, o da beş misli prim yaptı. üçüncü bir senedin analizi çalışmadı. Çalışır gibi oldu, bir haber gönderdiler, bedelli haberi, ortak satışları haberi de gönderdiler, o hisse senedi düştü.
    Yükselmesini bekliyoruz hesaplıyoruz ve yükselmiyorsa bunu da piyasanın bir mesajı olarak okumak gerekir, bunu da defalarca bu başlıkta yazdım.
    İnatla zıt gidenleri ret listesine ekliyorum.

Sayfa 165/186 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •