Sayfa 18/186 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Ay sonuna kadar yaklaşık onbin puanlık bir yükseliş bekliyorum.
    Merhaba.. görüşleriniz aynı mıdır ? ya da belirli bir seviyenin altına inilmesi bu görüşünüzü sonlandırırmı... Teşekkürler şimdiden..

2.  Alıntı Originally Posted by daroka Yazıyı Oku
    Merhaba.. görüşleriniz aynı mıdır ? ya da belirli bir seviyenin altına inilmesi bu görüşünüzü sonlandırırmı... Teşekkürler şimdiden..
    6 Şubat gününe kadar yükseliş bekliyorum. Trend uzadı, mart ortasına kadar, 6 şubat sonrası kısa bir düzeltme ve mart ortası trend sonu.

3. 120 bin puan ilk denemede aşılabilir mi, düzeltme sonrası tekrar denenir de aşılır mı sorularının en doğru yanıtını piyasadan alabilir.

4. KUZEY KORE LİDERİ KİM JONG TÜRKİYE'NİN AFRİN'E YAPTIĞI "ZEYTİN DALI" OPERASYONUNU DESTEKLEDİĞİNİ BELİRTTİ.
    ABD'nin TÜRKİYE'YE SALDIRMASI HALİNDE, ABD'yi VURURUZ UYARISINDA BULUNDU.

5. Dow Jones endeksinde trend bitti, şimdiki durumda gaz ve hararetle yükselişini sürdürüyor. Bir yıl sürmesi olası bir düzeltme ve 16-17 bin puanlara gerilemenin mümkün olabileceğini bir kenara not etmemiz lazım.

6. Şimdi farklı bir durum yaşıyoruz, son perdeyi yaşıyoruz benim uzun süredir beklediğim hep 1994 yılı gibi bir son perde, bu benzerliği arıyorum, ortalama ralliler hep 1,62'de sonlanır ama bu harlı ralli 2,62'yi de görebilir, genişleterek zamanlara bakmak gereği duyunca çıkan resim bu oldu.

Bu ilerleyişin gerçekleşmesi benim uzun vadeli perspektifime uygun olduğu için bu şekilde düşünme eğilimindeyim.

.

sn.JAKO;

Diğer iki ABD endeksi de benzer sonuçlar veriyor mu?

Sizce muteber ise bakmanız mümkün mü ?

.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 18/186 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •