Sayfa 20/187 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1490 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Amiral gemisi Dow Jones endeksinin ayak değiştirmesi düzeltmeleri biraz kaydırdı ama son perde final perdesi nisan ayında. Düzeltmelerde bir haftalık bir rotasyon oldu.

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Amiral gemisi Dow Jones endeksinin ayak değiştirmesi düzeltmeleri biraz kaydırdı ama son perde final perdesi nisan ayında. Düzeltmelerde bir haftalık bir rotasyon oldu.
    jako hocam endexte dip burası olmuş olabilir mi??haftanın geri kalanını nasıl beklıorsunuz??

3.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    jako hocam endexte dip burası olmuş olabilir mi??haftanın geri kalanını nasıl beklıorsunuz??
    Evet.
    Bu düzeltme piyasaya güven telkin etmiştir.

6nısanı soylemıstınız zaten ısalah dip bugundur

sn jako bi yorum alabilirmıyıoz endexle ilgili...yeni bir dip gelebilirmı??

6.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    sn jako bi yorum alabilirmıyıoz endexle ilgili...yeni bir dip gelebilirmı??
    Dibi yarın bekliyorum. Dji için 14 şubata kadar dip ve taban oluşumunun tamamlanmış olması lazım.

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Dibi yarın bekliyorum. Dji için 14 şubata kadar dip ve taban oluşumunun tamamlanmış olması lazım.
    sn jako dediğiniz dip geldi umarım burdan sert tepki veririz..dayanacak hal kalmadı

8.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    sn jako dediğiniz dip geldi umarım burdan sert tepki veririz..dayanacak hal kalmadı
    Bu hafta çarşamba günü Dow Jones endeksinin düzeltmesini bitirmesini ve perşembe gününden itibaren yükselişe geçmesini bekliyorum.

Sayfa 20/187 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •