Sayfa 36/187 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 1490 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Türkiye'ye kurulan büyük tuzağa borsa da dahil.

2.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku

10.01.2018 de paylaşmışsın bgun hedefe ulaştı, umarım bu zirve son olur!

Ustaya saygıyla..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3. Piyasa oldukça karamsar.Ayı piyasası.. Moral bozmaya gerek yok...Türkiye ne kötü günler geçirdi ölmedik tekrar toparlandık. Bunlar da geçer.. Atlatırız.

Dövizde şimdilik tepeleri bulduğumuzu düşünüyorum. Teknik hedefe ulaşıldı bence..Ama birkaç hafta daha bu çevrelerde dolaşırız.
    Bir grafik de ben ilave etmek isterim. Başka bir bakış açısı. Periyodiklik (fibonacci dahil) hayatın temelinde var. Takdirinize
    Sayın Jakonun yıllardır teknik anlamda çok değerli görüşlerini okuduk grafiklerini inceledik. Kendisine saygılar sunarım.
    Attached Images Attached Images

4. Bugün ve yarın gevşeme, devamında ay sonuna kadar yükseliş bekliyordum, bugün yükseliş var şimdiye kadar. Faiz kararı etkiledi kanımca.
    Ay sonuna kadar yön yukarı. XU100 için.

5. Sn jako ne dersiniz ceza olur mu, olursa fiyatlandı mı, düşünceleriniz nedir?

yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp benim sesli düşüncelerimin eseridir bilakis...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,620
    BANKANIN PİYASA DEĞERİNE-aktif varlığına vs. GÖRE ceza verilme durumu var mı?

mesela BNP PARİBAS ile halkbnkın AKTİF BÜYÜKLÜĞÜ ÇOK FARKLI..

bazıları için sadece ceza iken-sıyrıkken aynı miktar başka bankayı öldürür...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Bankanın bilançosuna mı bakarlar, suç saydıkları işlemin büyüklüğüne mi bakarlar?
    Kara para aklama ve yaptırım ihlali cezası bir tane, HSBC'ye kesilmiş.
    Sadece halkbank değil, toplam 8 banka diye yazılmıştı, emsallere bakılarak tahminler yapılıyor. Sosyal medyada yapılan paylaşımlar çok abartılı, beş misli abartılı en az.
    En yüksek yaptırım ihlali BNP Paribas'a kesilmiş.

Sayfa 36/187 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •