Sayfa 41/187 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1492 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Grafiginize gore secime kadar 106 bin hedefte diyor sonra o zaman tekrar degerlendirmek gerekir..

2. dow jones endeks grafiği yanıltmıyor önceki analizimde de yükselişini görmüş ve göstermiştim, şimdi de yükselişi gösteriyor ve kararsızlık yok, fakat bizim endeks seçimle yıkıldı.

3.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    dow jones endeks grafiği yanıltmıyor önceki analizimde de yükselişini görmüş ve göstermiştim, şimdi de yükselişi gösteriyor ve kararsızlık yok, fakat bizim endeks seçimle yıkıldı.
    Sn JAKO özellikle aylıklar da DOW çok güç kazanmaya başladı. Yeni zirveler oluşması mümkün görünüyor.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4. Dün düzenlenen Tony Ödülleri'nde ünlü oyuncu Robert De Niro, çok konuşulacak ifadeler kullanıldı.

CBS'den naklen yayımlanan programda ünlü oyuncu Robert De Niro'nun konuşmasının büyük bir bölümü sansürlendi.

Huffington Post'un haberine göre, ünlü sinema oyuncusu Robert De Niro, performansından önce şarkıcı Bruce Springsteen'i anons edeceği sırada sahneden, şu sözleri söyledi: "Sadece tek bir şey söylemek istiyorum. Trump'ı s...yim. Artık bu iş, Trump'la yürümüyor. Trump'ı s...yim."

Salonda bulunan binlerce kişi, De Niro'nun konuşmasını çılgınca alkışladı.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. ABD devleti kararını çoktan verdi

Fuck la muck la olmuyor bu işler

İşler uzarsa London eye i alıp merkezi saat kulesi olacak şekilde ustune geciriverir coniler
    hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Endeksin 88 bini test etme ihtimali yüksek.

Sayfa 41/187 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •