Sayfa 51/186 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. naçizane bist100 tl ve dolar grafiğim

bist100/dolar
    https://www.tradingview.com/x/OGj7OhPE/

ve bist100/tl
    https://tr.tradingview.com/chart/XU100/ZVUwsb6H/
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2. Dolar için trend sonu dedik birden fazla dedik ve her deyişimizde yanıldık.
    Teknik bir olay olmayı aştı usdtry.
    Haber bahanedir teknik şahanedir diyemiyoruz.
    Borçluyuz ve borç aldıklarımızı canlandırmadık, öldürdük, betona gömdük.
    Olumlu düşünme imkanlarını zorluyoruz.

3. Doların yükselişini dış güçler ile açıklıyorlar, saldırı olarak açıklıyorlar, esas saldırı, akp iktidara geldiğinde doların 1,6x seviyelerinde olmasıydı. Havuçtu.

4. Panik yaratmaktan uzak durmak ve panikten uzak durmak lazım. Ekonomi daralır acı reçeteler gelir ne olabilir kıdem tazminatı kalkabilir, emekli, bordrolu enflasyona ezdirilir, batmayan şirketlerin hisse senetleri sıfır olmaz. Dolar ve euro bazlı endekslerde dip ve destek seviyelerde olmasının mana ve ehemmiyeti olduğunu düşünmeye devam ediyorum. Banka iflaslarında olduğu gibi panik satışlar ky tarafından yapılırsa bu silkelenmedir, o satışı batan banka yaparsa can havlidir. Banka batışı beklemiyorum. Yani telaş içinde panik satışları doğru okumak lazım. Bu, ky ve keriz silkeleme vasıflıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Cok beklersiniz ülkemizin iflas etmesini

10 sene içinde ilk 10 buyuk ekonomi icin girecek

Bende böyle hissediyorum

1 ay olmadan daha

6. Amerikan doları orta vadede düşe kalka sekiz liraya kadar yükselişini sürdürebilir.
    Düzeltme oralardan başlayabilir. Uzun vadede 15 lira mümkün.
    Siyasi istikrar ve güven sorunu aşılabilirse orta vadede dolar sıkıntı olmaktan da çıkabilir.

Sayfa 51/186 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •