Sayfa 74/186 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 585 - 592 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Hayır dediklerinize sonuna kadar katılıyorum, herşey zaten ortada
    Dünya üzerinde patlayan emlak balonu
    Vesaire
    Çok haklısınız temelde evet
    Ama teknik olarak ben katılmıyorum usd analizinize,
    Neyse izleyelim piyasaları
    Zaten işimiz bu

2.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    ....
    Ama teknik olarak ben katılmıyorum usd analizinize,
    Neyse izleyelim piyasaları
    Zaten işimiz bu
    Financial Times: "Türkiye'nin net rezervi 28.1 milyar dolar değil, 16 milyar dolar."
    Yani, para bitti.
    Türkiye dolarda olağandışı fiyatlardan korunabilir, borcu borçla kapatırken, yeni borçlanmaları Çin halk cumhuriyetinden yapabilir, öyle duyumlar alıyoruz doğru yanlış bilmiyorum. Finansörleri batıdan alıp asya tarafına ikame etmek baskıdan kurtarır.
    üretim ekonomisine de geçilebilirse bu ikisi ile spekülasyondan korunmak mümkün olabilir.

3. Türkiye'nin 12 ayda 177 milyar dolar dış borç ödemesi gerektiğini hatırlatan FT'ye konuşan Tim Ash, "İster net rezerve bakalım ister brüt rezerve, sonuçta yeterli rezerve sahip olmadıkları görülüyor. Piyasadaki herkes Türkiye'nin TL'yi etkili ve sürdürülebilir bir şekilde korumak için yeterli rezervi kalmadığını biliyor" dedi.

Uluslararası yatırım bankacısı Paul McNamara, kişisel Twitter hesabından yaptığı yorumda Financial Times'ın Türkiye haberlerine ağırlık verdiğini belirterek, "İyi şanslar Türkiye. FT tarafından canavarlaştırılmak eğlenceli değildir" dedi.

4.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Financial Times: "Türkiye'nin net rezervi 28.1 milyar dolar değil, 16 milyar dolar."
    Yani, para bitti.
    Türkiye dolarda olağandışı fiyatlardan korunabilir, borcu borçla kapatırken, yeni borçlanmaları Çin halk cumhuriyetinden yapabilir, öyle duyumlar alıyoruz doğru yanlış bilmiyorum. Finansörleri batıdan alıp asya tarafına ikame etmek baskıdan kurtarır.
    üretim ekonomisine de geçilebilirse bu ikisi ile spekülasyondan korunmak mümkün olabilir.
    En kötü ihtimalle imf gidilir
    Olan yine herzaman ki gibi bize vatandaşa olur
    Temelde haklısınız evet
    Teknikte izliyoruz evet
    Long olurum short olurum
    Ben işimi yaparım
    Ülkeye yazık gerisi hava gazı Rumba olur
    Teşekkür ederim

5.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Yani, para bitti.
    Bu haberden ben çıkardığım vatandaşa gel burdan dolar al,
    10 tl olucak 39 tl olucak mesajı
    Bunların vatandaşa para kazandırdığını ben hiç görmedim!!!

Umarım yanılmam!!!
    Amerika faizlerini arttıramıyor neden acaba??
    Eğer arttırsaydı arttırabilseydi evet usd uçmuştu
    Büyük kriz güçlenerek geliyor evet
    Ama şimdi değil
    Zamanını kimse bilemez( grafiklerden tahmin etmeye çalışcaz)
    Artık kara Çarşamba mı olur kara Cuma mı görücez
    Herkes oyun planını iyi yapsın
    Bu oyunun ismi altta kalanın canı çıksın ve çıkartırlar

6.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Kısa vadede düzeltmeyi dolar için bekliyorum, ekonomi belirsizliği ve siyasi gerginliği fiyatlarken zalimdir. Bu zalimlik dolarda 13-17 ve 39 liralara kadar tırmanabilir. on lira mütevazi bir hedeftir demem bundandır.
    Bu olasılıklar fibonacci zaman analizine göre hesaplanmıştır. Kırılım ihlali bunu bozar. Kırılım ihlali siyasi tansiyonun düşmesi ile olabilir, başka bir gelişme ile olabilir.
    1. Borsaya girdiğim zamanlarda (2009) bilgi maksatlı internette gezinirken şöyle bir deyiş okumustum "hiç bir ağaç cennete kadar uzamaz" bir zamanlar 1 $=1.20 ₺ idi
    2. Trump değerli bir $ istemiyor.
    3. ABD ekonomisi doların dediğiniz fiyatlara gelmesi için desteklemiyor. ABD borcta yeni rekor kırdı. Bu kara deliği ABD nasıl kapatacak? Para mı basacak acaba?
    4. Dünyada dolara karşı antipati güvensizlik oluştu. Ticaret yerel para birimlerine dönme ihtimali kuvvetlendi.
    5. Ons altın ABD dolarının guclenecegine dair işaretler vermiyor.
    6. Rus çin merkez bankaları altın stoklarını artırıyor. ABD tahvili satıyor.
    7. Dolar yükselecek diye dolar alacağıma altın almayı tercih ederim.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

7. 10 Mayısa kadar patinaja devam.

8.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    10 Mayısa kadar patinaja devam.
    Neden 10 mayis

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 74/186 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •