Sayfa 77/187 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1489 madde; 609 - 616 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Salı günü tepki yükselişi bekliyorum.
    Şimdi eğri otur da ağzından dişe dokunur bir laf çıksın demez mi, bir sürü çemkireni gördükçe akıl sahibi...
    Açıklamaya gerek yok.
    Adam bildi nokta
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

2. Bilanço beklentisi bitti borsanın beklentisi bitti. Orta vade trend de bitti.
    Ya bir yükseliş başlatmayı deneyecek ya da düşüş derinleşecek.
    Yükseliş için şart, Türkiye'nin s400 füzelerinden vazgeçmesi ve abd ile ilişkilerini düzeltmesi.
    Eskiden şart özelleştirmeydi ve Mümtaz hoca özelleştirme iptal davası açar borsa düşer ve borsacılar hocaya öfkeli yorumlar gönderirlerdi.
    Borsacılar borsa yükselsin yeter ki s400 ne ki şeklinde düşünürler mi bilmiyorum tahmin de edemiyorum.
    Türkiye, yirminci yüz yıla enerji kaynaklarını kaybederek ve toprak kaybederek, yüz yılı kaybederek girdi.
    Şimdi yeniden bir enerji paylaşım savaşı var bu kez doğu akdeniz eksenli bir paylaşım var ve Türkiye'yi buna ortak etmek istemiyorlar.
    Gelecek yüz yılın kaybedeni de Türkiye olacak mı olmayacak mı bunun mücadelesi sürüyor.
    hangi alanlarda elimiz güçlü, elimiz güçlü mü? Mümtaz hoca artık dava açmıyor açacağı konu kalmadı.

3. Ekonomik ve siyasi tercihlerimiz bizi öyle bir yere sürükledi ki, artık borsamızdan yeni bir zirve beklemiyoruz, yeni zirve yerini yeni bir dibe bırakmıştır.
    Sıcak para gelme ihtimali sıfırın altında.
    Ekonomi malum.
    Bankalar bir para bunalımında fiyata bakmaz, alıcı var mı ona bakar.

4. Bu genç adam gündemi iyi okuyor, iyi yorumluyor, ben de takip ediyorum.

5. Bu saaten sonra mısırdan gireriz italyadan çıkarız görün yaşayaılım

6. Taraftarlık böyle bir şey demekki.

Sayfa 77/187 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •