Sayfa 167/186 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Bir kırılım ihlali, geçerli analizi iptal eder. Piyasanın iptal ettiği bu analizde asılı kalırsanız suçlu aramayın. İçinde bulunduğumuz aralıkta piyasanın bir düzeltme yapması gerekiyordu, ama yükseliş sürüyor. Bunu doğru anlamak, trendin gücü olarak anlamak gerekir.
    1 temmuza kadar bu yükselişin sürmesini hesapladığım grafiği ve yorumu burada paylaştım sanıyordum, twitter'de paylaşmışım.

2.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Bir kırılım ihlali, geçerli analizi iptal eder. Piyasanın iptal ettiği bu analizde asılı kalırsanız suçlu aramayın. İçinde bulunduğumuz aralıkta piyasanın bir düzeltme yapması gerekiyordu, ama yükseliş sürüyor. Bunu doğru anlamak, trendin gücü olarak anlamak gerekir.
    1 temmuza kadar bu yükselişin sürmesini hesapladığım grafiği ve yorumu burada paylaştım sanıyordum, twitter'de paylaşmışım.
    200 günlük ho teknik analizcilerin mihenk taşıdır ,altı ve üstü ayrı dünyalardır,şu an 1375 de yani yakınız(yüzde 1 civarı üstü) ,tutarsa yükseliş orta uzun vade sürer ,tutmazsa aşağıdaki boşluklar dolar(1191 ve 1243)........

3.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    200 günlük ho teknik analizcilerin mihenk taşıdır ,altı ve üstü ayrı dünyalardır,şu an 1375 de yani yakınız(yüzde 1 civarı üstü) ,tutarsa yükseliş orta uzun vade sürer ,tutmazsa aşağıdaki boşluklar dolar(1191 ve 1243)........

4. Lale, Jale ve Hale kardeşler Orta 1'den 2'ye geçtiler.
    Şimdi orta 2 yok, eskiden okul terkleri en çok orta 2'de olurdu.
    Orta 2 yükseliş trendidir, trend başladı.
    Ama, Hale, başarılı olamadı. Sınıfta kaldı. Okulu terk etti.
    Grafik ve trend başarısız da olabilir.
    "Kütlelerin hareketlerini hesaplayabiliyorum; ancak insanların çılgınlığını asla!" sözünü Isaac Newton durup dururken söylemedi, sizin yaşadıklarınızı yaşadı ve durum budur dedi.

5.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    200 günlük ho 1382 ......

6. Her trende girmeye mecbur değilsiniz. Düzeltme dalgalarında hesaplama başarısızlıkları daha sık görülür. Bunu trendin başarısı ya da başarısızlığı olarak görmeyi öğrenmek gerekir. Borsada yatırımcı sürekli öğrenmeyi başarabilirse hayatta kalır.
    Amerikan vadelisi grafiği ekliyorum bizim piyasa grafikleri bazı takipçilerin ayarlarını bozuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
     Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    tweetinizde şu var:2 Temmuz 13 Temmuz zaman alanında yükseliş bekliyorum. Bu başarısız olursa temmuz sonuna kadar tatil.

yorumlar resmen kafa karıştırıcı.grafiğe göre düşüş diyorsun ama tweette yükseliş...

dolar bazlı düşüş,tl bazlı yükseliş olması için ;endeksin yükselmesi ama doların tlden daha da hızlı yükselmesi lazım..

enteresan yorumlar..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. tamamen traştan ibaret bir topic...yıllar önce bi kere tuttursan dişimi kıracam demiştim dişim hala sağlam...

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    tweetinizde şu var:2 Temmuz 13 Temmuz zaman alanında yükseliş bekliyorum. Bu başarısız olursa temmuz sonuna kadar tatil.

yorumlar resmen kafa karıştırıcı.grafiğe göre düşüş diyorsun ama tweette yükseliş...

dolar bazlı düşüş,tl bazlı yükseliş olması için ;endeksin yükselmesi ama doların tlden daha da hızlı yükselmesi lazım..

enteresan yorumlar..

Sayfa 167/186 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •