Sayfa 121/186 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Sn jako öncellikle paylaşımların için teşekkürler sizi çok başarılı buluyorum ve sürekli takip ediyorum.

Fiyat zaman analizini öğrenebileceğimiz ve sizin önerdiğiniz kitap vb varsa bizim ile paylaşabilirmisiniz. Bende bu konuyu öğrenmeye çalışıyorum. şimdiden teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    stop loss belirleyim de sn Jako,çünkü günlükler alda ama saatlikler satda,benim gördüğüm 26 günlük ho 1155 de ,bu hafta 116x lere gelir,bence stop loss umuz bu seviyeler olmalı...
    121 k da aldığım hisse 116 k da %20 değer kaybetmiş. Daha neyin stop loss unu koyacağız.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by gudastviri Yazıyı Oku
    Sn jako öncellikle paylaşımların için teşekkürler sizi çok başarılı buluyorum ve sürekli takip ediyorum.

Fiyat zaman analizini öğrenebileceğimiz ve sizin önerdiğiniz kitap vb varsa bizim ile paylaşabilirmisiniz. Bende bu konuyu öğrenmeye çalışıyorum. şimdiden teşekkürler
    öncelikle en çok yükselen ve düşen hisse senedi grafiklerindeki kalıpları incelemenizi önerebilirim. kırılı.
    mların zamana yayılımını da görerek bu kalıpların hafızanıza kazılmasından itibaren chart pattern encylopaedia'yı okumaya başlarsanız görüş alanı kazanırsınız

4.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    121 k da aldığım hisse 116 k da %20 değer kaybetmiş. Daha neyin stop loss unu koyacağız.

bugün dip özelliği gösteriyor şu ana kadar günlük grafik. bugün böyle biterse yarın kaldığı yerden devam eder ralli.
    panik eğilimli olmamak gerek.

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    öncelikle en çok yükselen ve düşen hisse senedi grafiklerindeki kalıpları incelemenizi önerebilirim. kırılı.
    mların zamana yayılımını da görerek bu kalıpların hafızanıza kazılmasından itibaren chart pattern encylopaedia'yı okumaya başlarsanız görüş alanı kazanırsınız
    Bilgi için teşekkürler Sayın JAKO, PDF'sini de ben ekleyeyim okumak isteyenler için... BURADA

6. Teşekkürler BJK Coccinella & Jako

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku

hisse bazlı yükselirken de düşerken de abartılı hareketler gördük marttan beri. Düşüşün çok abartılı olduğu yerlerde alım yönünde oldum bu süre zarfında kendi adıma ancak her zaman kenarda bu tür durumlar için nakit tutmak gerekiyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,530
     Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Amerika da düşüyor bugün. Çarşamba günü dip yaparak düzeltmesini tamamlayıp perşembe gününden itibaren yükselişini devam ettirmesini bekliyorum.
    Grafik çalışmasını perşembe günü yapabilirim.
    BIST-100 için tl. bazında 3 kasım dip dediniz. ama ABD piyasaları perşembe dipten dönecekse bu bizim de o gün döneceğimizin göstergesi olmaz mı?.sonuçta onlardan farklı hareketimiz istisnadır.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 121/186 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •