Sayfa 157/187 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1489 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Dostum senin başlığını gördükten sonra ben de zaman çalışmaya başlamıştım... Oldukça zahmetli oluyor benim için. Şimdiye kadar zamansal çalışmalarımdan yüksek verim aldım. Bunun için geçte olsa sana teşekkür ederim. Takip etmeye devam ediyorum. Sevgiyle kalın.

2. bu forumda Jako'ya haksızlık etmemek lazım, beğenirsiniz beğenmezsiniz onun bir sistemi var, her zaman nokta atacak diye bir şey yok, ben zaman zaman bazı tahminlerine katılmamakla birlikte kendi içinde çok tutarlı ve disiplinli bir sitemi olan biri olarak görüyorum kendisini.

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Geçenlerde Kütahya'ya bacanağımın yanına ziyarete gitmiştim. Başlığa analiz göndermek için de bilgisayarımı yanıma aldım. Cuma günü idi yani haftalık kapanış olmuştu. Çalışmaya başladım. İşim uzun sürüyordu. Bacanağım sabırla beni izlemeye devam etti ve dedi ki bu işin sonu nereye varacak çok merak ediyorum. Yaklaşık 2,5 saatlik tarama ve puanlamalardan sonra ortaya tek sayfalık bir excel raporu geldi. O da başlığa göndermek için.

Diyeceğim o ki Sayın JAKO'nun ne yaptığını tahmin bile edemeyiz. O grafiğin altında yatan saatlerce emek olduğuna inanıyorum. Çünkü ben de her gün bir sayfalık excel tablosu için yaklaşık 1,5 saat harcıyorum. Hafta sonları ve ay sonları kapanışlarını söylemiyorum bile.

Çok değil, birazcık saygı...
    evet iyi niyetle emek verilmiş çalışılmış .bilgisini bizlerle paylaşmış .değerli arkadaşlara saygı ve anlayış .lütfen .jako beyi ve bjk collina beyi her zaman takdirle beğenerek izliyorum .bu değerli arkadaşalra destek verelim ..yarın ne olacağını YARADAN ALLAH TAN BAŞKASI BİLEMEZ ..

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    sn JAKO biraz ara verin...dinlenin.sizin kesin-emin ifadelerinizi bazılarını etkilemiş olabilir.

şöyle 3-5 ay tatil yapın..bir daha ralli derseniz 1100 altına gideriz diye endişeleniyorum.
    sayın ABKA SÖZLERNİZ BİRAZ AĞIR OLMUŞ İYİ NİYETLE YAPILAN EMEĞE BİRAZ SAYGI VE ANLAYIŞ .HERKES YARIN NE OLACAĞINI BİLEMEZ .DENGELER HERAN DEĞİŞEBİLİYOR .

5. Kavcıoğlu: enflasyonda kalıcı düşüşe işaret eden güçlü göstergeler oluşana kadar politika faizini gerçekleşen ve beklenen enflasyonun üzerinde oluşturmaya devam edeceklerini belirtti.
    Şimdi bir kişide Neden Merkez Bankası Başkanın değiştiğini açıklasın. Hiçbir mantığı olmayan, bu millete 600 Milyardan fazla bedel ödeten saçma sapan bir görevden alma...

6.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Kavcıoğlu: enflasyonda kalıcı düşüşe işaret eden güçlü göstergeler oluşana kadar politika faizini gerçekleşen ve beklenen enflasyonun üzerinde oluşturmaya devam edeceklerini belirtti.
    Şimdi bir kişide Neden Merkez Bankası Başkanın değiştiğini açıklasın. Hiçbir mantığı olmayan, bu millete 600 Milyardan fazla bedel ödeten saçma sapan bir görevden alma...
    daha sağlam bir yukarı hareket için kemikleşmiş malları çözdüler diye düşünüyorum.. asla ytd..

7. Endeksin bir yere gittiği uçtuğu ya da uçurumdan atladığı yok. KY'nin hisleri uçurumdan atlıyor, hafızası da bir günlük.
    Matriks raporlarını paylaşmaya izin vermediği için görseli eklemiyorum ama şunu yapabilirsiniz, büyük senetlerin takas dökümünü iki tarih aralığında inceleyebilirsiniz. "satmışlar, maldan çıkmışlar, bize yığmışlar, bize itelemişler" sonucu verecek bir takas değişimi yok.
    En büyük takası taşıyanlar yerlerindeler taş gibi ve yükselişlerde kazanıyorlar düşüşlerde zarar ediyorlar hep aynı yerlerinde duruyorlar.
    Senin takasın yüzde birini görmemiş pozisyonun var büyük taşıyıcının yüzde elli üzerinde pozisyonu var tek senin ciyak sesin çıkıyorsa, tuşa basarken sorumluluğun kendine ait olduğu bilincini taşımıyorsun demektir.
    şimdiki durumda günlükçüye para koklatmayan bir sistemi oturttular, piyasa cömert değil, giderek de işler zorlaşıyor, promosyon dönemi bitti, o başlardaydı.
    Unutma ki sen aslan değil kekliksin bu ovada ve kene peşindesin, bir avcı vurana kadar yaşarsın, yaşamayı öğrenince de ömrün boyunca kene yersin.
    Endeksin dolar grafiği bu ve uçmuş bir piyasada değiliz, dipten gelen bir piyasadayız.

Sayfa 157/187 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •