Sayfa 91/186 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    BİST için size göre dip görüldü, yeni bir rekor bekliyor musunuz sayın JAKO?
    İlk yeni rekoru Nisan sonuna doğru bekliyorum sn. asgaridr.

2. ABD Borsası 31 temmuz 20 ağustos tarih aralığına kadar negatif seyrini sürdürür görünüyor.
    imkb zirveyi 22 ocakta gördü, düşüş trendini 27 şubatta başlattı. İki haftada 15 bin puan geriledi.
    Kasım sonunda 83 bin puanı bekliyorum. ,
    Bunu 27 şubat günü söylemek gerekirdi, 2 mart günü başlayan tepkiden umudumu bugün kestiğim için bugün söylüyorum.
    Dip konusunda inceleme yapılabilir verilere temmuz sonunda sahip olabileceğimizi abd grafiğinden ve bist grafiğinden ortak kanı olarak düşünmekteyim.

3. dow için 20.700 desteğinin çalışıp çalışmadığı test ediliyor. çalışmadığı görülecek olursa DEVİR hocanın bir kaç yıl önce yazdığı 7.000'e kadar düşer "supercycle", "Grand supercycle" eksenli yorumlarını hatırlarım.
    Son düzenleme : JAKO; 13-03-2020 saat: 12:16.

4. Dow Jones endeksinin 20700 desteğinden tepki vermesi bizim gibi borsalara satış imkanı verecektir.
    30, 40 hatta 50 bin diye devam etmesi mümkün değildir, fazlasını yapmıştır.

5. Tutmadı üstad
     Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Önümüzdeki haftanın ilk günü düzeltmenin son günü, sonraki dört gün yükseliş beklerim.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Tutmadı üstad

Biz buna kırılım ihlali diyoruz.
    Dış borsalardaki şelale ve yabancı satışı son dönemde fazlaca yaşanır olan kırılım ihlalleri ve abd için trend sonunun gösterdiğini görmemek de benim tembellik ve dikkatsizliğim.
    Fakat;
    Piyasa bir satış imkanı verecek.
    Dow'un 20,700 tepkisi bu işe yarayacak.

Akabinde borsaya altı ay ara vermek isabetli bir karar olur kanımca. Faiz getirisi olan lira, paranın adresi olma potansiyeli taşımakta.
    Fed negatif faizi açıklarsa; ABD Doları negatif faize geçerse adres Türk Lirası olur. Dow Jones endeksinin akıbeti görülene kadar hisse piyasası "mesela" demiştir.

7. Teşekkürler üstad, çok sabırlısınız, masaüstüne geçince itibar puanı vermek farz oldu.

8. Grafik Haftalık, Logaritmik,
    Ortalama ise 260 hafta ( 5 sene ) üssel.
    Dip.

Sayfa 91/186 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •