Sayfa 78/186 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Bilanço beklentisi bitti borsanın beklentisi bitti. Orta vade trend de bitti.
    Ya bir yükseliş başlatmayı deneyecek ya da düşüş derinleşecek.
    Yükseliş için şart, Türkiye'nin s400 füzelerinden vazgeçmesi ve abd ile ilişkilerini düzeltmesi.
    Düşüşün düzeltmesi, fibo zaman da görünüyor mu yeni bir düşük yapmadan sizde?
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

2. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dolmabahçe'de iftar programı ardından gençlerin sorularını yanıtladı. Rusya'dan S-400 alımı konusunda konuşan Erdoğan, "S-400 olayı bizim için bitmiştir, geri adım atmamız söz konusu değildir" dedi.

seçim var, seçimde kaz*****n kazandığı kabul edilecek mi kuşkusu var ve s400 var ve mayısta git eylülde gel var.

s400 bence doğru karardır vazgeçilmesin ölüm kalım meselesidir borsa düşerse de düşsün ne yapalım.

3.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Düşüşün düzeltmesi, fibo zaman da görünüyor mu yeni bir düşük yapmadan sizde?
    Günlük ve haftalık bakınca trendler bitti. aylık bakınca temmuz başına kadar düşeceğiz ve devamında bir yıllık yükseliş görünüyor.
    Temmuza kadar ne olurun hesabını yapabileceğimiz kırılım yok şimdiki durumda.

4.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku

s400 bence doğru karardır vazgeçilmesin ölüm kalım meselesidir borsa düşerse de düşsün ne yapalım.
    Kesinlikle katılıyorum.C. Rise denen içi beyaz dışı siyah şeytan ın söylediklerinden itibaren hava savunma sistemleri tedarik ve üretimine girişmeliydik. Bu coğrafyada olmazsa olmayacaklardan...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

5.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dolmabahçe'de iftar programı ardından gençlerin sorularını yanıtladı. Rusya'dan S-400 alımı konusunda konuşan Erdoğan, "S-400 olayı bizim için bitmiştir, geri adım atmamız söz konusu değildir" dedi.

seçim var, seçimde kaz*****n kazandığı kabul edilecek mi kuşkusu var ve s400 var ve mayısta git eylülde gel var.

Bencede vazgeçilmesin ama papaz için "Bu can bu bedende oldukça ...." diyordu.
    Açıkçası güvenmiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Günlük ve haftalık bakınca trendler bitti. aylık bakınca temmuz başına kadar düşeceğiz ve devamında bir yıllık yükseliş görünüyor.
    Temmuza kadar ne olurun hesabını yapabileceğimiz kırılım yok şimdiki durumda.
    Aslında benim analiz sistemimde dolareste tüm olumsuz haberler ve cumhurbaşkanının S400 ler hakkına söylediklerine rağmen 29 mayıs +- 2 gün içinde bir düzeltme düşüğü olasılığı oluştu.
    Endekse yukarıdaki olasılık gerçekleşirse bir yansıma bulabilir diye biraz daha kısa vade için sormuştum. Günlük trendlerin size göre bitmesi yanıldım mı dedirtti.

Tabi yukarıda
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ...
    Selametle.....

7.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Aslında benim analiz sistemimde dolareste tüm olumsuz haberler ve cumhurbaşkanının S400 ler hakkına söylediklerine rağmen 29 mayıs +- 2 gün içinde bir düzeltme düşüğü olasılığı oluştu.
    Endekse yukarıdaki olasılık gerçekleşirse bir yansıma bulabilir diye biraz daha kısa vade için sormuştum. Günlük trendlerin size göre bitmesi yanıldım mı dedirtti.

Tabi yukarıda
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ...
    şimdiki durum gibi bir durumu bir yıl önce de yaşadık, bir takipçimiz kafanız karışık dedi, aynen böyle bir durumdaydık.
    şimdiki durumda normal olarak yükseliş gelmeli. her şey normal ise, yükseliş gelmeli, ama o zaman da gelmeli dedik gelmedi, yanılmış olduk. çok nadir olur.

neden oldu?

Bir yılı aşkın bir süredir düşüyoruz.
    15 nisan 2018 - 15 mayıs 2018 zaman diliminde bilanço hareketi gelmesi gerekiyordu ve bilançolar da güzeldi.
    ama o süreçte endeksimiz düştü.
    ve hala düşüyor.

şimdi yükseliş gelmeli fakat:
    -bankalar kredi verecek para bulamıyorlar, krediler geri dönmüyor, yapılandırma yapan yapana.
    -sıcak para gelmez
    -ekonomi durdu şimdiden bütçe delindi
    -enflasyonun yükseliş beklentisi ağırlık kazandı.
    -şirketlerin parlak bilanço gönderme ortamı yok
    -ekonomideki büyüme rakamlarının tutturulamayacağı görülüyor.
    -döviz rezervi bitti.
    -parasını dolara çevirip gitmek isteyen çeviremiyor.
    -işsizlik artıyor.
    -ve kesinlikle sıcak para gelmez, parlamenter sistemi olmayan hukuk devleti olmayan bir ülkeye sıcak para gelmez.
    -reyis tüsiadı tehdit etti.
    -son olarak da istanbul seçimi, kazanan adaya hakkı verilmedi ve tekrar kazanırsa da verileceğinin garantisi yok.

madalyonun bir yüzü yükselmesi lazım çünkü tahteravalli hep mi düşer, tahteravalliliği kalır mı diyoruz, fakat arka yüzü de listedeki gibi.

ve günlük haftalık grafiklerde trend bitti. bu bitiş yükselişi kesin getirmek zorunda, madalyonun o yüzü de boş değil ama, arka yüzü ekonominin hali, beş milyon arap göçmen, kaynayan akdeniz, ve sell in may go away.

lastik topu yera atınca zıplaması lazım ama yer çamursa zıplamıyor. zemin katı olsaydı top illa ki zıplardı patlak top bile sert zemine düşünce kendi çapında zıplama yapar.

sesli düşünmeye çalıştım sn. asgaridr.

Sayfa 78/186 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •