Sayfa 82/186 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 649 - 656 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Yarın benim için önemli bir gün olacak. Herkesin beklediği düzeltme hareketi olur mu soluksuz aşağı devam edip, düzeltme için s400 konusunda yabancılarında beklediğini düşündüğüm iyi haber mi bekler (ihtimali bence yok denecek kadar az olsa da) az çok bir emare gösterecek diye düşünüyorum.

Tabi
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ...
    Beklediğim tepki oluştu, güzel olgunlaştı. İlginç ki biraz daha süre olarak devam edecek gibi.

Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

2.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Bir tepkicik ve şablon yapısı belirmeye başladı, hedefi 93 bin puan. Başarılı olabilir mi? Bayram öncesi genelde hep satarlardı şimdi alacaklar mı?
    Betası yükselen senetler de bu beklentiyi destekliyor. Zaman, kısa vade.
    Sayın JAKO bir tepkicik geldi. Devam çabası olacak gibi...
    Kısa vadede aşağıdaki gibi bir beklentim var.
    Mavi DD ve hemen altından destek alırsa yukarı çıkış falına bakılabilir. Hiç çizdiklerimi takmayıp pembe DD i kırıp yukarı giderse fala yeniden bakmak gerekli
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3. Sadece teknik trendle olmuyor, temel göçerse bina çöküyor. Nitekim öyle de oldu, yanıltmayan trendler ve ilerleyen teknik öngörüler, temel nedenlere takıldı ve biz yeni bir zirve beklerken, gözün görmediği bir şey oldu, dolar etkisi dahil edilince endeksin kaybı %75 oldu.

Bu dolar grafiğimizdeki endeks tarihinin hareket alanı içinde aldığımız mesafe, üç çizginin gösterdiği bu.

4. Matriksten dövize göre veri almayı hatırladım deneye deneye. Hangi aralıkta hangi vadede baktıysam bakayım endeks uzun vadeli düşüş trendinde ve hala dip görülmedi, dip görülmeden de dipten dönüş düşüşün bitişi v.s. konuşulması beklentiden öte hayalciliği zorlar.
    Pazartesi gününü gördükten sonra fiyat da grafiğe dahil olabilir. Şu an fiyat yok sadece zamanlara bakmayı denedim, yine dolar grafiği. Tepkinin yanlış yorulmaması beklentilerin gerçekçi tutulması için paylaşıyorum. Düşüş devam ediyor, bu tepkicik ekonomik ve siyasi gelişmeler ne kadar izin verirse o kadar yukarıları deneyebilir, fiyatlama için dediğim gibi pazartesi günü verisinden sonra bakacağız.

5.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Sayın JAKO bir tepkicik geldi. Devam çabası olacak gibi...
    Kısa vadede aşağıdaki gibi bir beklentim var.
    Mavi DD ve hemen altından destek alırsa yukarı çıkış falına bakılabilir. Hiç çizdiklerimi takmayıp pembe DD i kırıp yukarı giderse fala yeniden bakmak gerekli
    Dolar grafikle bu nedenle bakmak istedim sn asgaridr, ve beklentinizi dolar grafikler doğruluyor, bunu gördüm.

6.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Dolar grafikle bu nedenle bakmak istedim sn asgaridr, ve beklentinizi dolar grafikler doğruluyor, bunu gördüm.
    SN JAKO şimdiye kadar fx te geçirdiğim zamana yanıyorum. Çok daha basit algosu olan işlerde teknik analiz ve trade çok daha kolaymış. 1 ayda %50 kazanmak çok heyecan vericiydi. Son düzeltmeye kadar. Sizden farklı olarak orta vadede hiç temele bakmıyorum. Uzun vadede temele yakınsama kaçınılmaz olsa da.
    Düzeltmenin flat bir yapıda olmasını beklerken çok güçlü ve dik bir düzeltme olması 2 senaryodan daha az ihtimalli olanın da potaya girmesine enden oldu.
    Düzeltme olarak nitelediğim bu çıkış küçük geri geliş sonrasında çıkış devam ederse beklemesem de çok şaşırmayacağım.

Sizin ve topik takipçilerinin bayramını şimdiden kutlarım.

Kırmızı DD i geçerse önümüzdeki günlerde bir üst DD e geldiğinde fala bakmak gerekli.
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ…

Not:
    Sizin açtığını bir yer olduğu için çok işgal etmek istemiyorum aslında. O yüzden pek yazmıyorum. Hoş gerçi yazmak istesem de zamanım pek elvermez ...
    Selametle.....

Sayfa 82/186 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •